hearthstone

Hearthstone : Bir Warcraft Macerasına Giriş

Tech Kafa 03 Şub 2015 Inceleme  0

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Hearthstone, Blizzard’ın ücretsiz kart oyunudur. Bilgisayar üzerinden online olarak oynayan oyunun tam adı Hearthstone : Heroes of Warcraft olarak geçer. Adından anlaşılacağı üzere oyun World of Warcraft dünyası ile tamamen iç içe geçmiş durumdadır. Hearthstone öğrenmesi çok basit fakat uzmanlaşması çok zor bir oyundur.

Hearthstone sadece iki kişi arasında oynanabilir. Amacınız kartlarınız ile stratejinizi kurarak rakibinizi yenmenizdir, yani rakibimizin canını 30’dan 0’a indirmektir. Oyun için 30 kartlık bir deste kurulur. Bu destedeki yaratık ve büyülerinizi kullanarak rakibinizi alt etmeye çalışırsınız. Oyunda yapabileceğiniz sayısız deste kombinasyonu olmasının yanı sıra oynanabilir sınıf olarak dokuz Hero (kahraman) bulunmaktadır.

hearthstone menu

facebook müşteri hizmetleri

Oyunu açtığınız da karşınıza çıkan menüden, Play kısmından diğer rastgele oyunculara karşı oynayabilirsiniz. Solo Adventures, Naxxramas’ın ve deneme modunu bulunduran bilgisayara karşı oynadığınız kısımdır. The Arena ise rastgele kartlartdan oluşturduğunuz deste ile üç ölme hakkınızın olduğu zor maç kısmıdır.

Hemen en aşağı en soldaki insan portresine benzeyen ikondan arkadaş listenizi görebilir, arkadaşlarınızla sohbet edebilir ve onları sizinle oynaması için davet edebilirsiniz. Store olan kese sembollü kısımdan yeni kart paketleri satın alabilirsiniz. Altın renkli soru işareti ise sizin Quest Log’unuzdur görevlerinizi buradan takip edebilirsiniz. Open Packs kısmından satın aldığınız yeni kart paketlerini açabilirken, My Collection kısmından kartlarımıza bakabilir, kendinize özel destelerinizi yapabilirsiniz. Son olarak ağ aşağıda oyun içinde kazandığınız altınlarınızı görebilir ve dişli çark ikonundan menüyü açabilirsiniz.

Oyun ilk başladığınızda size Tutorial modunda yani oyunu öğretme modunda bir başlangıç yaptırıyor. Bu kısımda oyunun genel mekaniklerini öğretiyor.

Bir sonraki kısımda Tutorial kısmından ve oyun mekaniklerinden bahsedeceğiz.

Bonus: Hearthstone tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Call of Duty Black Ops 3 sistem gereksinimleri
Radix: Beyond the void oyun hilesi
Xcom 2 Oyun Hilesi 2016
Xcom 2 Oyun Hilesi 2016
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir