Hearthstone Goblins vs Gnomes Çıktı

Tech Kafa 09 Ara 2014 Oyun  0

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Blizzard‘ın başarılı kart oyunu Hearthstone‘a daha fazla kart getiren ve oyun stilinizi tamamen değiştirmenize sebep olacak yeni eklenti paketi Goblins vs Gnomes resmi olarak çıkışını yaptı.

facebook müşteri hizmetleri

Oyuna 120 yeni kart ekleyen Goblins vs Gnomes eklenti paketiyle birlikte oyuncular mekanik icatların bulunduğu “mech” türünden kartlara sahip olabilecek. Yeni kartlar, tıpkı önceden bulunan Expert kart paketi gibi, gerçek para ile veya oyun içi altın ödeyerek alınabilecek. Ayrıca Arena’dan ödül olarak yeni kartları kazanmak da mümkün. Arcane Dust ile kart yaratma seçeneği de mevcut durumda.

Ayrıca Blizzard‘ın ek paket şerefine iki süprizi var. 19 Aralık tarihine kadar Hearthstone oyununa giriş yapan tüm oyuncular, Goblins vs Gnomes kartlarının bulunduğu kart paketlerinden 3 adet kazanacak. Destenize 15 yeni kart eklemek istiyorsanız, 19 Aralık tarihinden önce oyuna giriş yapmanız yeterli.

Hearthstone‘un Amerika sürümünü oynayan kullanıcılar hediye kartlarını almaya başladılar. Avrupa sürümünde ise kart hediyelerinin bugün itibariyle başlaması bekleniyor.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Call of Duty Black Ops 3 sistem gereksinimleri
Radix: Beyond the void oyun hilesi
Xcom 2 Oyun Hilesi 2016
Xcom 2 Oyun Hilesi 2016
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir