Hero Sky Oyun İncelemesini Yaptık

Tech Kafa 23 Mar 2015 Android  1
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Hero Sky : Destansı Lonca Savaşları oyunu Innospark yapımcısı tarafından çıkarılmış, Clash of Clans benzeri bir strateji oyunu. Oyun konsept ve oynanış olarak Clash of Clans ile çok benzer. Bu yüzden olacak ki yapımcının diğer oyunu AppStore üzerinde hiç ilgi görmezken yeni oyunu Hero Sky oldukça ilgi görmüş.

Oyun benzer oyunlarla aynı, klasik bir oynama şekline sahip. Köyümüzü geliştirmeye ve katıldığımız savaşlar ile ganimetimizi artırmaya çalışıyoruz. Bu yönden birçok oyuncu tarafından bir süre daha oynanacak gibi duruyor.

 

Hero Sky Oyun Özellikleri

Yunan tanrılarından seçtiğiniz bir kahramanı geliştirerek devam ettiğiniz oyunda köyünüzü ve savaşçılarını geliştirerek, yer altının hakimi Hades ve zebanilerine karşı savaşıyorsunuz. Yer altına yaptığınız baskınlar ile ganimet toplayarak köyünüzü geliştiriyor yada Hades’in sinsi ataklarına karşı köyünüzü savunmaya çalışıyorsunuz.

Grafik kalitesi olarak ortalamanın üzerinde bir oyun içi görüntüye sahip oyunun Türkçe olduğunu da belirtelim. Son zamanlarda çıkan birçok uygulama, Türkiye’de ki oyuncu kitlesi fark edilmiş olacak ki Türkçe çıkmaya başladı. Bu oyuncuların ve ülkemiz adına mutluluk verici bir adım bence.

GTA 5 Hediye Stormblades Oyun İncelemesi

Mr Jump Oyun İncelemesi

Hero Sky, benzer oyunların başında gelen Clash of Clans gibi GameCenter, GooglePlay ve Facebook Connect ile arkadaşlarınızla da oyunu oynama imkanı sağlıyor. Farklı köylere yaptığınız baskınlar ve size yapılan saldırıları savunmaya devam ettiğiniz oyunu dilerseniz offline olarak da oynamanız mümkün.

Hero Sky oyununu Android platformu için buradan indirebilirsiniz.

Hero Sky oyununu iOS için buradan indirebilirsiniz.

Oyunu oynarken açıkçası ben eğlendim. Bir süre daha oynarım diye tahmin ediyorum. Siz de benzer oyunları seviyorsanız Hero Sky Destansı Lonca Savaşları oyununa bir şans tanıyın derim.

Tech Kafa olarak incelememizi istediğiniz oyunları da yorum kısmından bize iletirseniz dikkate alıp yayın çizelgemizi buna göre düzenleyebiliriz. Herkese iyi oyunlar.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Grand Theft Auto Vice City Guide
Grand Theft Auto Vice City Guide hileleri 2
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri

“Hero Sky Oyun İncelemesini Yaptık” üzerine 2 yorum

  1. Gökhan Bein dedi ki:

    Arkadaşlar oyun gayet başarılı eglenceli ve iyi

    İletişim: facebook.com/heroskygokturkler 17.sıradaki clanımıza bekleriz

  2. Gökhan Bein dedi ki:

    Arkadaşlar oyun gayet başarılı eglenceli ve iyi

    İletişim: facebook.com/heroskygokturkler 17.sıradaki clanımıza bekleriz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir