Heroes of the Storm çıkış tarihi

Heroes of the Storm Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Tech Kafa 21 Nis 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Blizzard’ın merakla beklenen ve bir süredir kapalı beta sürecinin devam ettiği Heroes of the Storm çıkış tarihi sonunda belli oldu!

Özellikle artan MOBA oyuncu kitlesi ve ilgili ile birlikte Dota 2 ve League of Legends oyunlarına rakip olarak gelmesi beklenen oyun için merak eden kullanıcıların bir süre daha maalesef beklemesi gerekecek.

Blizzard‘ın daha önce çıkardığı oyunların neredeyse hepsi dünya çapında ün yapmayı başarmış, birçok oyuncunun hayatını etkilemişti. Heroes of the Storm içerisinde de firmanın daha önce çıkardığını oyunlardaki önemli karakterleri görüyor olmamız oldukça keyifli olacak, anılarımızı tazeleyecek gibi duruyor.

Kapalı betası hala devam eden Heroes of the Storm çıkış tarihi ile ilgili firmanın açıkladığı bilgilere göre 20 Mayıs itibariyle kapalı beta bitecek ve açık betaya geçilecek. Tüm sorunların halledilmesi için kendilerine bir de ek süre tanıyan Blizzard, Heroes of the Storm çıkış tarihi için ise 2 Haziran‘ı gösteriyor.

Hali hazırda kapalı betaya katılamamış veya key bulamamış arkadaşlar için elimde olan 3 tane beta keyi benimle iletişime geçmeniz halinde gönderebilirim. Herkese iyi oyunlar, bol eğlenceler.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında
sinirsiz-can-hilesi-candy-crash
Candy crash sınırsız can ve sınırsız hamle hile

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir