Heroes of the Storm Ocak Ayını Bekliyor

Tech Kafa 09 Kas 2014 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Blizzard’ın MOBA oyunu Heroes of the Storm, giderek büyüyor ve gelişiyor. BlizzCon 2014’ün açılış seremonisinde içinde Jaina, Thrall ve Lost Vikings karakterlerinin olduğu ve Sky Temple ile Tomb of Spider Quenn isimli haritaların yer aldığı bir fragman yayınlandı.

Warcraft hayranları Jaina ve Thrall’ı tabi ki biliyorlar. Jaina, Warcraft hikayesinde bir human mage. Thrall ise horde ordularının eski lideri, şu an sadece bir komutan. Lost Vikings karakteri, herkese yabancı gelebilir ki bana da yabancı geldi. Jaina, HotS’ta glass-cannon bir mage olacak. Thrall, melee bir fighter olacak tahmin edilebileceği gibi. Vikings ise üç kişilik bir karakter ekibi.

Sky Temple haritası, Mısır‘dan esinlenilmiş bir temaya sahip gökyüzü haritası. Tomb of the Spider Quenn haritası, yeraltı mezarlarından oluşan bir harita. Sky Temple’da oyuncular düşman base’lerine en çok zararı vermek için kontrol noktalarını ele geçirmeye çalışacaklar. Tomb of the Spider Queen’de ise oyuncular düşman minyonların ruhlarını çalarak kendilerine güçlü askerler üretecekler.

Heroes of the Storm betası 13 Ocak 2015‘te başlayacak. Hemen kayıt yaptırın ve Blizzard’ın yeni MOBA’sını iki ay sonra tecrübe etmeye başlayın!

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Carmageddon Oyun Hileleri
Carmageddon Oyun Hileleri
Grand Theft Auto Vice City Guide
Grand Theft Auto Vice City Guide hileleri 2
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir