htc

HTC’den E-spor Sektörüne Destek

Tech Kafa 26 Oca 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Gün geçtikçe daha da gelişmeye başlayan e-spor sektörüne bir destek de HTC’den geldi.

Geçtiğimiz yıllar içerisinde gerçekleştirilen League of Legends, DotA 2 ve Smite gibi oyunların, yüksek ödüllere sahip turnuvaları ile dikkatleri iyice üzerine çekmeyi başaran e-spor dalına bir destek de akıllı telefon ve tablet üreticisi HTC’den geliyor.

League of Legends, Counter Strike ve Dota oyunlarını oynayan üç takım ile sponsorluk anlaşması yapan firma, geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor. Team Liquid, Cloud9 ve Team SoloMid takımları önümüzdeki sezonlarda HTC sponsorluğunda mücadele edecekler.

Teknoloji şirketlerinin e-spor takımlarına sponsor olması aslında çok alışılmadık bir durum değil. Asus yakın zamanda Asus Polar ismini alan bir Dota 2 takımına sponsorluk yapmaya başladı. Gigabyte ve Alienware ufak çaplı turnuvalar düzenliyor. Kingston, Logitech, Eizo ve Razer gibi markaların takımlar veya takım oyuncularına özel sponsorlukları bulunuyor. Fakat HTC’nin asıl farkı, doğrudan oyunlar ile alakalı herhangi bir ürüne sahip olmayan tek firma olması. En azından şimdilik.

Yakın zamanda ülkemizde de gelişmeye başlayan e-spor sektöründeki en dikkat çekici gelişme, Beşiktaş’ın kendi takımını kurarak resmen e-spor alanında da yerini alması olmuştu. Bakalım 2015 yılında e-spor adına nasıl gelişmelere şahit olacağız.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları
Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri
Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir