HTC One ME Resmi Olarak Tanıtıldı

07 Haz 2015 Akıllı Telefon  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon firması olan HTC, amiral gemisi olan M9 modeli ile yarışa devam ediyor. Fakat M8 ile fazla fark olmamasından dolayı bazı eleştiriler görmüştü. Şimdi ise One M10 modeli beklenirken Tayvanlı firma One Me adından yeni bir modelini resmi olarak duyurdu. One M10 modelinin çıkış süresi biraz uzayacağından dolayı bu süreyi One ME modeli ile kapatmayı hedefliyor. Yeni model için orta ve üst seviye bir cihaz diyebiliriz. Özellikle M9 modeli ile farklılıkları olacak gibi duruyor.

One ME modeli 5.2 inç büyüklüğüne sahip QHD çözünürlüklü bir ekran ile geliyor. Ayrıca işlemci olarak diğer dev amirallerin kullandığı Snapdragon 810 modelinin aksine 8 çekirdekli MediaTek mimarili X10 işlemcisini kullanıyor. Diğer yandan 20 megapiksel bir ana kamera kullanıyor ve 3 GB RAM‘e sahip. RAM oranının fazla olması birden çok uygulama aynı anda açıldığında ve uygulama geçişlerinde ayrıca birçok yüksek grafikli oyunlarda geçiş akışkanlığı konusunda yararlı oluyor.

One ME modelinin eksi yanı diyebileceğimiz nokta ise bu cihazın sadece Çin’e özel hazırlanmış olması ve sadece Çin‘de satışa çıkarılması diyebiliriz. Diğer yandan One ME modeli tasarımsal açıdan üst düzey özen gösterilmiş olmasada metal bir çerçeve ile geliyor. İşletim sistemi olarak Android Lollipop 5.0.2 kullanıyor ve HTC Sense UI 7.0 arayüzü ile geliyor. One ME’de saydığımız özelliklere ek olarak Dolby Surround ses, parmak izi sensörü, çift SIM desteği, BoomSound hoparlör gibi özellikler bulunuyor.

teknoloji hattı
Etiketler:,
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
İPhone’ da android kullanmak
Çin malı telefon ve tabletlerin internet ayarı
Samsung yeniden en çok satış rakamlarına ulaştı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir