Humble Bundle Google İçin Değişime Gitti

Humble Bundle Google İçin Değişime Gitti

Tech Kafa 17 Kas 2014 Genel  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Her oyuncu artık Humble Bundle‘ın ne olduğunu biliyordur. İndirimli oyun satarak hayır işleri yapan bu site, hem biz oyuncuları mutlu ediyor hem de hayır yaptığı kuruluşları. Ciddi anlamda hayır yapılıyor bu arada. Fakat Humble Bundle, mobil bölümünde sıkıntılar yaşıyor.

Humble Bundle’ın Android uygulaması, oyun yüklemesi bakarken kullanıcıyı başka uygulama mağazasına yönlendirebiliyor ve bu durum Google’ın pek hoşlanmadığı bir şey. Dolayısıyla uygulamanın Google Play Store’dan kaldırılma riski var. Bu riski göze alamayan Humble Bundle, uygulamayı mağazadan çekti ve güncelleyip tekrar yükleyeceğini söyledi. Güncellemede oyun satın almalar ve düzenlemeler uygulama içinden olacak, böylece Google uygulamayı kontrol edebilecek.

Humble Bundle Google İçin Değişime Gitti

Mobil platformda Humble Bundle’ı kullanmadığımı fakat bilgisayar üzerinden hala kullandığımı belirterek durumun olumlu bir gelişme olduğunu söylebilirim. Uygulamanın tamamen kaldırılmasındansa geçici bir süre kalkıp daha güvenli olarak geri dönmesi tabi ki bizler için daha iyi olacaktır.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
strado-navigasyon-kullanimi
STRADO navigasyon cihazı özellikleri
trooper-navigasyon
Trooper navigasyon sistemi ve özellikleri
galileo-navigasyon
Galileo navigasyon kurulumu ve özellikleri
blazer-navigasyon
Blazer navigasyon özellikleri ve fiyatı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir