ingilizce-konusarakogren

İngilizce Konuşmanın En Doğru Adresi

Tech Kafa 14 Tem 2015 Sponsorlu  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

İngilizce dil bilmiyorsanız yurtdışı iş seyahatlerinizde yanınızda tercüman bulunduruyorsunuz ya da öylece kalıyorsunuzdur. Ama artık bu işe bir son verme vaktinin geldiğini düşünüyorsanız Türkiye de yeni gelişmeye başlayın online bir sistem sayesinde bilgisayarınızdan skaype üzerinden ister evinizin ortamında isterseniz iş yerinizden derslere katılarak İngilizceyi öğrenmek artık hiç de zor değil. Eğitmenlerimiz kendi dilenliden eğitim verdikleri için sizlerle sohbet havasında bir ders işliyor ve sizlerde bu sayede İngilizce öğrenmeye başlıyorsunuz. Sizleri sadece ders saatlerinde görmüyoruz gerekli duyduğumuz zamanlarda telefonlarla da arayarak sizlerle olan iletişimi koparmıyoruz. Ders saatlerini kendiniz istediğiniz zaman dilimi içerisinde kendiniz belirliyor bizler ona göre sizlerle bağlantıya geçiyoruz. İstediğiniz dakika kadar bizim ile ders yapma hakkına sahipsiniz.

içerikleri ve hizmetleri bu adresten takip edebilir bizlere sormak istediğiniz bilgileri buradan rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Artık sizlerde iş adamı olarak gittiğiniz yurtdışında kendi diliniz gibi yabancı dili kullanarak rahatlıkla iş bağlantılarınız yapabilir hiç sıkılmadan derdiniz anlatabilirsiniz. Eğitmenlerimiz kendi dillerinde eğitim yaptıkları için sizlerde zorlanmadan pratik yapma şansına sahip oluyorsunuz. İsterseniz öğrenci panelliden girdiğiniz dersin ses kaydını tutabilir daha sonra aynı dersi kendi bayınıza evinizde tekrarlayarak dilinizi ilerletebilir hatalarınız buradan düzeltebiliriniz.

Eğitmenlerimiz sizlere İngilizceyi temelinden öğretmek için sizleri ile ilk başta yaptıkları sohbette ne kadar dilbilginiz var onu öğrenir ve sizlere verdikleri not üzerinden sizlerle İngilizce konuşmaya başlarlar. Hiç korkmanıza gerek yok hiç İngilizce bilmeseniz bile bizim ile irtibata geçerek sizlerde İngilizceyi rahatlıkla konuşarak öğrenebilirsiniz. Nereden derse katıldığınızı hiçbir önemi yoktur. Ders saatlerini kendiniz belirlediğinizi için iş yerinden dahi derse katılabilir eğitmenlerimiz ile online birebir ders alabilirsiniz.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
gozluk
Güneş Gözlükleri ile Daha Sağlıklı Gözler
Erkek Bebek Odası Modelleri
Erkek Bebek Odası Modelleri
bonus card
Elektronik Ürün Alacaklara Bonus’tan Süper Kampanya
kasko sigortası
İnternetten 3 dakikada kasko ve trafik sigortası nasıl alınır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir