instagram arama geçmişi sil

İnstagram Arama Geçmişi Temizleme

Savaş Taşcıoğlu 31 Tem 2016 Genel  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
İnstagram Arama Geçmişi Temizleme
5 - 1 OY

İnstagram arama geçmişi nasıl temizlenir ?, mobil İnstagram arama geçmişi silme ?, İphone İnstagram arama geçmişi nasıl silinir ?, instagram geçmişi temizleme nasıl yapılır ?İnstagram geçmişi silme, İnstagram Arama geçmişi temizlenir mi ? 

2010 yılında iki girişimcinin fotoğraf paylaşım uygulaması olarak piyasaya sunduğu program olan İnstagram şimdi milyonlarca kullanıcıya sahip. Şuanda bu uygulamanın sahibi Facebook, 1 milyar dolar gibi çok iyi bir ücret karşılığında uygulamayı satın aldı. Uygulamanın bir çok özelliği bulunmaktadır.  Bugün sizlere İnstagram üzerinden yapılan arama geçmişi nasıl temizlenir onu anlatacağım.

İnstagram uygulamasına giriş yapıyoruz. İnstagram Geçmişi temizlemeGeçmişte yapmış olduğunuz aramalar aşağıdaki gibi görünmektedir. İnstagram Arama geçmişiProfil sekmesine giriş yaptıktan sonra Seçenekler simgesine dokunuyoruz. İnstagram geçmişi silSeçenekler menüsü açıldıktan sonra Arama geçmişini sil seçeneğine dokunuyoruz.
İnstagram arama geçmişi nasıl silinir

Daha sonra karşımıza emin olup olmadığımızı soruyor. Evet, eminim dedikten sonra arama geçmişimiz tamamen silinecektir. İnstagram geçmiş silme işlemi

teknoloji hattı

Savaş Taşcıoğlu {Savaş Taşcıoğlu}

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.
Grand Theft Auto Vice City Guide hileleri
Grand Theft Auto Vice City Guide hileleri
STRADO navigasyon cihazı özellikleri
Trooper navigasyon sistemi ve özellikleri
Galileo navigasyon kurulumu ve özellikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir