Instagram’a Yeni Filtreler Geliyor

Tech Kafa 17 Ara 2014 Haberler  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Instagram, tam iki yıl sonra, yeni filtreler ile karşınızda.

iOS ve Android için dev bir güncelleme paketi geliyor. Yayınlanacak yeni güncelleme ile birlikte 5 yeni filtre ve filtrelerin uygulamada nasıl gözükeceğini düzenleme şansı getiriliyor.

Güncelleme ile birlikte Crema, Slumber, Ludwig, Aden ve Perpetua filtreleri uygulamaya ekleniyor. Ayrıca filtrelerin bulunduğu kısım da yenilenmiş durumda. Artık filtreleri seçtiğinizde, fotoğrafınızda nasıl gözükeceklerine dair minik bir resim görebiliyorsunuz.

Instagram-update

Artık kullanıcılar filtreleri kullanım sıklığına göre sıraya koyma veya kullanmadığı filtreleri saklama şansına sahip. Filtre kısmında “Manage Filters” seçeneği ile ulaşılan bu kısım sayesinde, en çok kullandığınız filtreleri en üste koyabilir, daha sonra rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Instagram‘a en son Aralık 2012’de Mayfair ve Willow filtreleri eklenmişti. Şimdi eklenen 5 yeni filtre ile birlikte toplamda 24 filtre seçeneği kullanıcıların hizmetine sunulmuş oldu. Söylenenlere göre yeni filtreler kamera teknolojisinin gelişmesinden ve akıllı telefon kullanıcılarının yaratıcılıklarından esinlenerek yaratılmış.

Fotoğraf trendleri evrim geçiriyor ve telefonunuzun kamerasının yapabilecekleri büyük oranda gelişmiş durumda. Topluluğumuzda büyük bir yaratıcılık görüyoruz. Sadece paylaştıkları anları değil, çektikleri fotoğraf ve videoların kompozisyonu ve düzenlemesi de var. Bu özellikler, o görüntülere duyguları katıyor ve onları güzel hale getiriyor.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Londra’da GATEway Sürücüsüz Otobüs Testlerine Başladı
Forza Motorsport 6 Apex Sistem Gereksinimleri Belirlendi
Teknoloji Markaları Ve Finansal Değerleri
En Popüler 5 Cardboard (VR) Oyunları Hakkında Bilgiler