ios-8-4-yayinlandı

iOS 8.4 ve Apple Music Sonunda Yayınlandı

Tech Kafa 30 Haz 2015 Apple  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple’ın büyük merakla beklenen online müzik dinleme servisi Apple Music ‘i getirecek olan iOS 8.4 güncellemesi yayınlandı!

iOS 8.4 ve Apple Music Sonunda Yayınlandı ve Artık İndirilebilir.
Apple’ın geçen günlerde burada bahsettiğimiz müzik servisini getirecek olan iOS 8.4 güncellemesi nihayet sonunda piyasaya geldi.

Kullanıcıların uzun süredir beklediği yeni sistem iOS 8.4’ün saat 20:00 civarlarında dağıtıma çıkacağı bilgisiyle artık saati gelmesi nedeniyle Apple’ın son işletim sistemi iOS 8’e yeni güncellemesi de yayına alındı. Kısacası akıllı telefonunuz, tabletiniz ve sahip olduğunuz iPod’unuz iOS 8 sürümünü destekliyorsa güncelleme kontrolu yaparak gerekli yönergelerle yeni iOS 8.4’ü yükleyin. Bilakis bundan sonra iOS 8.4’e güncelleme alma zamanınız çoktan geldi.

Telefonunuzdan Ayarlar kısmına gidip Genel bölümüne girdikten hemen sonra Yazılım Güncelleme bölümüne dokunup kurabileceğiniz bu yeni yazılım ile yukarıdaki makalemizde de bahsettiğimiz üzere yeni Apple Music servisini cihazınızda kullanılabilir hale getirecek. Antrparantez çeşitli yanlış düzeltmeleri de içeren güncelleme ortalama 200MB’lık bir dosya boyutuna sahip.Tabi ki bu cihazınıza göre farklılık gösterebilir.

Apple Music muzik dinleme uygulamasında uzun uzadıya bahsetmeye hiç ama hiç gerek görmüyoruz. Kısaca bildiğimiz Spotify ve Deezer benzeri müzik dinleme ama biraz daha detaylı online müzik platformu diyebiliriz. Apple Music ilk 3 ay ücretsiz olarak geliyor. 3 ay kullandıktan sonra müzik dinleme platformu Apple Music ‘i eğer çok beğenirseniz aylık 9.99TL tek kişilik, 14.99TL‘ye ise 6 kişiye kadar olan gayet uygun aile paketini satın alma imkanınız var.

teknoloji hattı
Etiketler:, ,

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
itunes-apple-music-playlist-nasil-kullanilir
iTunes Apple Music Playlist Nasıl Kullanılır
iphone-7-hard-reset
iPhone 7 Hard Reset
siri dil değiştirme
iOS 10 Siri Dil değiştirme
ios-10
İos 10 güncelleme ve yükseltme nasıl yapılır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir