ios mail

iOS İçin En İyi E-Mail Uygulamaları

Tech Kafa 07 Şub 2015 Inceleme  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

iOS’un bize sunduğu e-mail uygulamalarından en güzellerini sizler için seçtik. Kimi ücretli kimi de ücretsiz olan bu uygulamalar ile e-maillerinizi düzenli tutmaktan, mesajlaşma şekline getirmeye kadar seçenekler de mevcut.

Outlook

Microsoft’un henüz yeni çıkarttığı Outlook uygulaması ile exchange, outlook, icloud, gmail ve yahoo hesaplarınızı da kullanabilirsiniz. Uygulama ücretsizdir.

Gmail

Eğer Gmail kullanmaya alıştıysanız, uygulaması ile de hiç zorluk çekmeden alıştığınız düzeni iOS cihazınız üzerinden devam ettirebilirsiniz. Uygulama ücretsizdir.

Mailbox

Dropbox’un uygulaması olan Mailbox ile mailleriniz arşivlenebilir ve daha bir çok işlem yapılabilir. Uygulama ücretsizdir.

Dispatch

Bu uygulama ile Evernote, TextExpander, Things, OmniFocus ve daha bir çok uygulamaya mail gönderebilirsiniz. Ücretli olan uygulamanın fiyatı 4.99 dolar.

Boxer

Boxer uygulaması ile çabucak yapılacaklar listesi hazırlayabilir ve e-maillerinizi sıralayabilirsiniz. Ücretli olan uygulamanın fiyatı 4.99 dolar.

CloudMagic

Akıllı kartlara sahip olan uygulama ile Evernote, Pocket, Trello, OneNote, Salesforce, Asiana, Mail Chimo ve daha fazlasına kolayca mail gönderebilirsiniz. Uygulama ücretsizdir.

Hop

Bu uygulama e-mailleri mesajlaşmaya çok yakın bir şekle getiriyor. Diğer Hop kullanıcıları ile bir grup kurabilir ve bu şekilde rahatça herkes ile iletişime geçebilirsiniz. Uygulama ücretsizdir.

Triage

Bu uygulama e-maillerinizi post-it notlar gibi gösteriyor. Böylece e-mail kontrol ve düzenlemesi rahatça yapılabiliyor. Uygulama ücretsizdir.

Inky Mail

Akıllı filtrelere sahip olan bu uygulama ile bütün e-maillerinizi muhteşem bir şekilde düzenli tutabilirsiniz. Ücretli olan uygulamanın fiyatı 9.99 dolar.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
siri dil değiştirme
iOS 10 Siri Dil değiştirme
ios-10 ne zaman çıkacak
iOS 10 yenilikler ve çıkış tarihi
iOS 10 sürümünde farklılıklar nelerdir?
iOS 10 sürümünde farklılıklar nelerdir?
iPhone bildirimleri kapatma
iPhone bildirimleri kapatma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir