ios shopping list

iOS Shopping List İncelemesi

Tech Kafa 26 Ara 2014 iOS  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

iOS‘un muhteşem uygulamaları sayesinde artık en basit şeyleri bile düzenleyebiliyoruz. Shopping List‘te tamamen böyle bir uygulama, işe yarar ve sade.

:: iOS Bitstrips İncelemesi

Alış-veriş listeleri çoğu zaman başımızın belası olur. Üstelik sürekli alış-veriş listesi yazmak için kağıt ve kalem aramak, alış-veriş yaparken de cebinizde ve ya çantanızda kırış kırış olmuş liste üzerinden
minimum sekiz – on kere kontrol yapmak kesinlikle hoş değildir. Shopping List ise tamamen bu ihtiyacı ortadan kaldırıyor. Not defteri görünümündeki uygulama da, satırın üzerine tıkladığınız da yeni bir kısım
açılıyor ve ne listeye ne eklemek istiyorsanız buraya yazıp miktarını ekliyorsunuz. Üstelik yazmak istediğiniz kelimenin harfini yazınca öneriler çıkıyor. Üstelik her alış-veriş ürünlerinin kategorilerine göre renkleri var ve listeni bu renklere göre sıralanıyor. Yani uygulama sizi tek bir reyona girip hızlıca alış-verişinizi yapıp çıkmaya ve zaman kazandırmaya yönlendiriliyor.

Uygulama için satın alım sunuluyor ve sürekli üst versiyona yükseltmemiz biraz fazla vurgulanıyor. Parasız versiyon ile paralı versiyon arasındaki fark ise farklı listeler oluşturabilme ve reklamları kapatma. Ücretsiz versiyonda sadece tek bir listemiz var, üst versiyonda ise farklı listeler oluşturabiliyoruz.

:: iOS Corssy Road İncelemesi

Basit ve kullanışlı olan uygulamanın tek kusuru alt kısımda reklamların gözükmesi. Shopping List ücretsiz bir uygulama olduğu için bu kadarını da normal karşılıyoruz.

İyi alış-verişler dileriz.

teknoloji hattı
Etiketler:,

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
S Health - Sağlık Uygulaması indir
S Health – Sağlık Uygulaması indir
siri dil değiştirme
iOS 10 Siri Dil değiştirme
ios-10 ne zaman çıkacak
iOS 10 yenilikler ve çıkış tarihi
iOS 10 sürümünde farklılıklar nelerdir?
iOS 10 sürümünde farklılıklar nelerdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir