ios space effect

iOS Space Effect İncelemesi

Tech Kafa 22 Ara 2014 Inceleme  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Space Effect, ne tam olarak fotoğraf düzenleme ne de bir filtre uygulaması. Adından da anlaşılacağı gibi basit bir yolla fotoğraflarınıza muhteşem efektler katabileceğiniz bir uygulama.

Kullanımı çok basit olan uygulamayı açtığınız da kameradan fotoğraf çekmeyi ve ya fotoğraflarınızdan çekilmiş olanlardan düzenlemek istediğinizi seçerek açıyorsunuz. Ekranın hemen sol altında, reklamın altında bulunan minik çark içinde FX Effect yazan yere dokunduğunuzda, ekleyebileceğiniz efektler ile karşılaşıyorsunuz. Bunların içinde spekturm renkler, gezegenler, dumanlar, kurdeleler, ateşler ve kuyruklu yıldızlar var. Yani uzayla ilgili her türlü efekt mevcut.

ios space effect inside

Bir kere istediğiniz efekti ekledikten sonra da, istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz. Pozisyonu, yoğunluğu gibi şeyler ayarlamanız çok kolay. Hatta serbest mod ile kendi istediğiniz efekti de çizebiliyorsunuz. Üstelik bir kaç efekti de üst üste eklediğiniz de çok değişik sonuçlar elde edebilmek mümkün.

Uygulama ücretsiz olduğu için bazı reklamlar gösteriyor fakat önünüze atlayan bir reklam yok. Pro Paketi ile de uygulama içi satın alım sunarak bu satın alımla çok geniş bir efekt paketini veriyor. Eğer fotoğraflarınızın sıradanlığından sıkıldıysanız Space Effect‘i beğeneceğinizden eminiz.

teknoloji hattı
Etiketler:,

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
usb-otg
USB OTG Bellekler Hakkında
Zen AiO Pro Z220ic
Asus Zen AiO Pro Tanıtımı!
casper via
Casper Via V10 Özellikleri ve Fiyatı Nedir?
maxresdefault
Mafia III Ön İnceleme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir