iPad Air 2 ile Değişim Başlıyor

Tech Kafa 08 Ara 2014 Haberler  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple tarafından çıkartılan yeni reklam filmi hem internet üzerinden hem de televizyonlarda yayınlanmaya başladı.

The Orwells grubunun “Who Needs You” şarkısı ile çekilen reklam filminde iPad Air 2 kullanan insanların yaratıcılıkları ve yaptıkları işler üzerine yoğunlaşılmış.

Reklam boyunca insanlar çeşitli uygulamalar aracılğıyla çalışıyor, araçlarını tamir ediyor, Post-it notlar alıyor ve stop-motion animasyonlar hazırlıyor. Bu reklamda gördüğümüz uygulamaların isimlerini “Change” isimli yeni Apple sayfasında bulmak mümkün.

Apple yeni iPad Air 2 için “Değişim” kelimesi üzerine kurulmuş bir reklam hazırlamış fakat reklamda gördüğümüz kişiler daha çok “yaratıcılık” ve “üreticilik” kelimeleriyle anlatılabilecek insanlar. Normalde video izlemek, oyun oynamak ve müzik dinlemek için kullanılan tabletlerin yerine masaüstü bilgisayar seviyesine yaklaşan bir tablet ile karşılaşacağız. Belki de “Değişim” sloganı bu yüzden öne çıkarılıyor.

Reklam filminde gördüğümüz yeni uygulamaların isimleri ise şu şekilde: Çizim programı Tayasui Sketches, Post-it Plus, AutoCad 360, araç ayarlamaları için OBD Fusion, Animation Creator HD, Molecules by Theodore Gray ve iPad üzerinde graffiti resimlerini canlı animasyonlara çeviren GIF-ITI Viewer programı.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Londra’da GATEway Sürücüsüz Otobüs Testlerine Başladı
Forza Motorsport 6 Apex Sistem Gereksinimleri Belirlendi
Teknoloji Markaları Ve Finansal Değerleri
En Popüler 5 Cardboard (VR) Oyunları Hakkında Bilgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir