iPad Air’ınızı Laptopa Dönüştüren Klavye: Zagg Folio

facebook müşteri hizmetleri
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

zagg folio ipad air

İnce ve korunaklı tasarımı ile iPad Air için özel olarak tasarlanan ve tabletinizi adeta bir dizüstü bilgisayardan farksız hale getiren Zagg Folio‘yu inceledik.

Zagg Folio, özellikle tablet üzerinden mail veya içerik yazma işlemlerini sık olarak gerçekleştiren iPad kullanıcıları için geliştirilmiş taşınabilir bir klavye. İnce tasarımı ve korunaklı tasarımı ile iPad’iniz için hem klavye hemde koruma kabı olarak kullanmanız mümkün. Bluetooth ile tabletinize hızlıca senkronize olan Zagg Folio, boşluklu klavyesi ile iPad‘inde adeta bir Macbook havası oluşturmak isteyenler için oldukça ideal.

Farklı renklerde üç farklı şiddette değiştirilebilen ışıklandırmalı klavyesi ile de yazı işlerinize loş veya karanlık ortamlarda devam etmenizi sağlayan Zagg Folio, ful şarj ile kullanıma bağlı olarak 3 aylık bir şarj ömrüne sahip olması ile diğer klavyelerden de ayrılıyor. Eğer siz de tabletinizi yazı işleri için sık kullanmaya başladığınız fark ediyor ve laptop arayışı içine giriyorsanız 99 dolarlık bu klavyeyi almanızda fayda var.

Türkiye’de satışı olmayan Zagg Folio‘yu edinmeniz biraz güç olabilir ama yurt dışından getirebiliyorsanız kesinlikle bir şekilde buradan temin etmenizi şiddetle öneriyoruz. Klavyeyi daha iyi tanımak için galerimize bakmayı da unutmayın!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir