iPhone_6C_1

iPhone 6c de Kullanılacak Batarya Göründü

27 Tem 2015 Apple  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Son sıralarda İphone 6s’in nasıl olacağı konuşulurken şimdiki gündem İphone 6c için kullanılacak bataryanın hangisinin olacağı. Bu yıl Eylül ayında düzenlenecek olan etkinlikte İphone 6s ve İphone 6s Plus’un tanıtılması beklenirken yanı sıra İphone 6c ‘nin tanıtılacağı duyuruldu. Geçen günlerde yanlışlıkla İphone 6c kapak görselleri sızdırılmıştı şimdi ise yeni bilgiler gün yüzüne çıkıyor..

Bir çok insan telefonları tek eliyle kullanmayı seviyor bunun için Apple 4 inç boyutunda İphone 6c yi Eylül ayında kullanıcı karşısına çıkıyor. İphone seri olarak farklı renklere adım atacak ve c serisi yeni üyesi olan teknik özellikleri hakkında henüz bir bilgi bulunmamakta.. Sızdırılan tek bir şey iddia edilen teknik özellik batarya. Bu pilin kapasitesi 1.715 mAh. olarak biliniyor.

iphone-6-c-power

Apple İphone 5s için 1.507 mAh batarya kullanırken İphone 6′ da 1.810 mAh batarya kapasitesine yer vermişti. İphone 6c hakkında elimizde daha fazla bilgi bulunmasa bile her zaman takipteyiz ve yenilikleri güncel olarak paylaşacağız.

 

teknoloji hattı
itunes-apple-music-playlist-nasil-kullanilir
iTunes Apple Music Playlist Nasıl Kullanılır
iphone-7-hard-reset
iPhone 7 Hard Reset
ios-10
İos 10 güncelleme ve yükseltme nasıl yapılır
whatsapp reklam engelleme
whatsapp reklamlarını kaldırma ios apple

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir