iPhone 6c Konspet Resimleri Yayımlandı

facebook müşteri hizmetleri
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple, her daim bize güzel seçenekler sunuyor. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’in piyasaya çıkmasının ardından kullanıcılar resmi bir açıklama olmamasına rağmen iPhone 6c’yi bekliyor.

İki sene önce Apple’in iPhone 5’in ardından metal yerine plastik kaplı iPhone 5c’yi piyasaya sürmüştü. iPhone 5c modeli ise plastik ve renkli malzemesinden dolayı daha uygun fiyatlı olduğundan aynı zamanda her zamandaki minimal tasarımlı Apple cihazlarından daha renkli olmasına rağmen yine de Apple bu renkli modeller için istediği kadar ilgi alamamıştı.

Şimdiler de ise iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modelleri ile piyasada oldukça iyi bir durum da olan Apple’in iPhone 6c çıkartıp, çıkartmayacağı oldukça merak ediliyor. Çünkü plastik malzemesinden dolayı “c” modelleri diğer Apple cihazlarına nazaran çok daha uygun fiyatlı.

Apple bu konu hakkında henüz resmi hiç bir açıklama yapmamasına rağmen, 3DFuture isimli tasarım firması ise iPhone 6c için bir konsept hazırlayarak, bunları kendi sayfası üzerinden paylaştı. Bu konspette ise Touch ID’nin renkli bir çerçeveye sahip olması ise oldukça dikkat çekiyor.

Bakalım Apple, iPhone 6c’yi piyasaya sürmeye karar verecek mi?

“iPhone 6c Konspet Resimleri Yayımlandı” için 4 cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir