intro-1435826591

İphone 6s Kamera Özellikleri Belli Oldu

02 Tem 2015 Akıllı Telefon  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz gün Apple’ın yeni amiral gemisi olacak olan model iPhone 6s hakkında bazı kasa görüntüleri sızdırılmıştı. Şimdi ise yeni iphone olması beklenen 6S hakkında bazı kamera özellikleri sızdırıldı. Ayrıca kamera bilgilerinden önce yeni cihazında A9 işlemci ve OLED teknolojili ekran kullanması beklenen Apple’ın yeni modeli iPhone 6s modelinde 2 GB RAM kullanılması bekleniyor. Diğer yandan İphone 4G için Qualcomm’dan bazı yardımlar alması bekleniyor.

iPhone 6s modelinin kamerası ile ilgili tayvanlı Foxconn şirketi bazı sızıntılar yaptı. Yeni iPhone 6s modelinde 12 megapiksel bir ana kamera ve 5 megapiksel ön kamera ile geleceği gözüküyor. Apple’ın yeni modeli olacak olan iPhone 6s kamera özelliklerinin rakamsal değerleri bu şekilde.

Diğer yandan 12 megapiksel değerindeki ana kamera ile 4K çözünürlüğüne sahip video kayıtları yapabileceksiniz. Ayrıca 240 fps değerinde slow motion yani ağır çekim video kayıtlarıda çekebileceksiniz. Bakalım Apple’ın yeni İphone modeli önümüzdeki Eylül ayında tanıtılması beklenirken piyasadaki diğer rakipleri ne gibi işler çıkartacak göreceğiz.

teknoloji hattı
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
apple-android
İPhone’ da android kullanmak
cin-mali-ayarlar
Çin malı telefon ve tabletlerin internet ayarı
satis oranlari
Samsung yeniden en çok satış rakamlarına ulaştı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir