İstanbul Sokaklarında Geçen Türk Bulmaca Oyunu Recontact İstanbul

14 Tem 2015 Apple  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Günler geçtikçe millet olarak bilgisayar ve teknoloji alanında sürekli gelişiyor yeni ürünler ortaya koymaya devam ediyoruz. Son günlerde sıkça duyduğumuz Türk Yapımı oyunlar giderek artıyor. Şimdi arasına İstanbul sokaklarında geçen yeni bir bulmaca oyunu Recontact İstanbul App Store’da ki yerini aldı.

Polis hafiyesi tarzındaki bulmaca oyunlarından hoşlananlar için geliştirilen yeni oyun Recontact İstanbul, Türk yapımcı Sayın Eray Dinç’in emekleri sonucunda App Store’daki yerini nihayet aldı. Değişik seçimleri ve eğlenceli oynanışıyla çok fazla farklılıklar yaratan bu yapım, kendine has dijital görüntülerden oluşması nedeni ile de diğer oyunlardan ayrılıyor.

İstanbul’un bilindik mekanlarından zemin almış olan bu oyunda bize maruz talimatlar doğrultusunda dikkatimizi kullanarak bildirilen muayyen kişileri bulmaya çalışıyoruz. Hakiki kamera görüntülerinin kullanıldığı Recontact: İstanbul, video oyunu ve hareketli oyunu sentezleyerek bir araya getiriyor. Geliştiriciliğini Can Aksoy, yapımcılığını Simay Dinç ve müziklerini Umut Saruhan Özgüler’in üstlendiği oyunun gitgide daha farklı şehirlerde güzeşte versiyonlarla karşımıza çıkacağı belirtiliyor.

Şimdilik yalnız App Store’da kendini belli eden bu yeni oyunun Google Play’e ne zaman geleceği hâlâ tam olarak ne yazık ki bilinmiyor. Oyun içerisinde herhangi bir ücret talep edilmemesi ile bu Türk yapımı yeni oyun “öde ve oyna” tarzındaki oyunları sevenlerin hoşuna gidecek kadar güzel görünüyor. Oyunu indirmek isterseniz ;

download

teknoloji hattı
Grand Theft Auto Vice City Guide
Grand Theft Auto Vice City Guide hileleri 2
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir