oled

İşte Dünyanın En Büyük LG OLED Televizyonu

20 Kas 2015 Donanım  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Teknoloji geliştikçe akıllı telefonların yanı sıra akıllı televizyonlarda gelişmeye devam etmektedir. Bu noktada dev ekran rekabeti firmalar arasında sıkı bir yarışa neden oluyor. LG ise şimdi rakiplerini farka boğacak gibi duruyor. LG’nin son teknolojili son hamlesi oldukça büyük bir ekrana sahip. LG son olarak sunduğu televizyon ile dünyanın en büyük OLED ekranınıda yapmış oldu. Güney Kore’nin Seul kentinde yer alan Incheon havaalanına kuran LG, devasa boyutuyla görenlerin gözlerini kamaştırıyor.

Tam 13 metre yükseklik ve 8 metre genişliğe sahip. 13 metre yüksekliğe 8 metre genişliğe sahip olan dev ekran, Fransız tasarım şirketi Wilmotte & Associes ile LG’nin ortak çalışması sonucu 140 adet 55 inç’lik kavisli OLED ekranın birleştirilip tek bir panel haline getirilmesi ile Incheon havaalanına yerleştirildi.

Incheon havaalanının Ceo’su Park Wan-Su “renk kalitesi ile de ziyaretçilerimizi büyüleyen OLED ekranlar bir ekran olmaktan çok önemli bilgileri de üzerinde gösteren dev bir tabela özelliğine sahip. Her sene milyonlarca insana Kore tarafından geliştirilen son teknoloji ürünlerini göstermenin mutluluğunu bu sefer de OLED ile yaşıyoruz” derken LG cephesinden gelen “OLED teknolojisinin faydaları sadece görüldüğünde anlaşılabilir, kelimelerle anlatılamaz” açıklaması OLED teknolojisinin önümüzdeki günlerde daha da konuşulacağının sinyalini verdi.

lff

teknoloji hattı
gopro-hero-4-ses-sorunu
GoPro Hero 4 ses problemine çözüm
Flight Radar24 uçak takip sistemi
Flight Radar24 uçak takip sistemi
blackberry-hamburg-modeli
BlackBerry Hamburg Teknik Özellikleri Nasıl Olacak ?
bukulebilir-telefon
Dünyanın İlk Bükülebilir Telefonu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir