İşte En Gerçekçi Super Mario Oyunu

facebook müşteri hizmetleri
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Oyun ve atari dünyasının en popüler ve en çok oynanan oyunlar arasında bulunan Super Mario, Unreal Engine 4 grafik motoru ile gerçekçilik konusunda üst seviye bir video hazırladılar. Geçmişe dönersek Donkey Kong oyunu ile doğan mario karakteri bu yıla kadar 200’ü geçkin video ve oyunlarda yerini aldı. Tüm oyunlarının toplamında 210 milyondan fazla bir satış rakamı bulunan Super Mario günümüzde Nintendo firmasının maskotu olarak nitelendiriliyor.

Oyun karakteri çeşitliliğinde birçok macera, spor ve RPG türlerinde bulunan Super Mario dünyanın en popüler karakterleri arasında yer alıyor. Super Mario oyunu ile beraber birçok video ve efekt yapılırken bu işlemlerde sosyal medyada paylaşım rekorları kırmaya devam ediyor. Bu noktada bunlardan biri olan ve YouTube’da aryoksini nickini kulanan bir video tasarımcısı Super Mario için yeni bir video hazırladı.

Günümüzün en gelişmiş grafik motoru olan Unreal Engine 4 ile yapılan Super Mario videosu bu zamana kadar yapılan videoların en gerçekçi olanı diyebiliriz. Karakterde ince detay bir dokuma bulunurken çevre mekan tasarımı ve grafiksel seviye oldukça yüksek seviyelerde. Diğer yandan animasyonlar ve geçiş efektleri gerçekten oyunu kullanıcıya izletiyor ve gerçekçilik seviyesini arttırıyor. İşte o mario videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

“İşte En Gerçekçi Super Mario Oyunu” için 4 cevap

  1. O atarideki 2d mario’nun verdiği zevki bu verir mi? Tabii ki de hayır. Boşa uğraş böyle oyunlar.

  2. O atarideki 2d mario’nun verdiği zevki bu verir mi? Tabii ki de hayır. Boşa uğraş böyle oyunlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir