unc

İşte Uncharted 4: A Thief’s End’in Çıkış Tarihi

02 Eyl 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Aksiyon ve macera kategorisinde beğenilen ve önde gelen serilerden biri olan Uncharted serisinin yeni ve son oyunu olan Uncharted 4: A Thief’s End’in çıkış tarihi belirlendi. Geliştiricisi Naughty Dog olan PS3 ve PS4 konsollarında üst düzey grafikler sunarak oyuncuları kendine bağlayan bu serisinin son oyunu Uncharted 4: A Thief’s End’in oldukça üst seviye grafiklere sahip olacağı bekleniyor. Playstation Blog üzerinden yapılan bir açıklamaya göre Uncharted 4: A Thief’s End oyunu 18 mart 2016 tarihinde Playstation 4 konsolları için çıkışını gerçekleştirecek.

Oyunda olacak olan Collector sürümü ile yenilikler ve ek özellikler olacak. Bu sürüm ile çok çeşitli kostümler ve yeni multiplayer silahlar oyun içerisinde olacak. Senaryo modu bu seride dahada uzatılarak Collector sürümü ile ek bir hikaye DLC’side eklenecek. Oyundaki ana kahraman olan Nathan Drake kaplamalı bir heykel olacak.

Playstation 4 konsolu için özel grafikler ve çeşitli motorlar ile geliştirilen bu oyun cihazları bir hayli zorlayacak gibi suruyor. Ayrıca Uncharted 4: A Thief’s End oyunu 1080p çözünürlüğüne sahip olacak ve 60FPS ile oynanabilecek. Bakalım oyun ne gibi yenilikler ile 2016 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

teknoloji hattı
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında
sinirsiz-can-hilesi-candy-crash
Candy crash sınırsız can ve sınırsız hamle hile
note-7-bomba
Gta 5 de note 7 bombası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir