Kadıköy Canlanıyor

Kadıköy Canlanıyor

Tech Kafa 19 May 2015 Sponsorlu  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Şehir genelinde alınan kararlar ile eski ve yıkılma riski taşıyan binalar bir bir yenilenmekte ve halkın tehlikelerden korunması gündeme gelmektedir. Özellikle beklenen İstanbul depremi alınan birçok önlemin yanı sıra eski ve harap binaların yıkılıp son derece kaliteli ve güvenli binaların yerine dikilmesi ile daha bir risk azaltılması sağlanmaya başlanmıştır.

bu konuda hizmet vermeye başlayan firmaların en birincilerinden olduğu için konuya son derece iyi vakıftır ve eski evlerinin yıkım kararı ile üzülen veya zarar uğrayacak kat maliklerinin sonuna kadar haklarının yanında hizmete devam etmektedir.

Kentsel dönüşüm yaşanan 1999 depreminde hasar görmüş çatlakları olan binalar ile yaşam ömrünü çoktan tamamlamış binalar başta olmak üzere sırası ile gerekli görülen diğer binaların tıkımı ile başlamıştır

Kadıköy deprem raporu maalesef deniz kenarı çok olan bölge deprem risk haritasında tehlike sınıfı yüksek görüldüğü için dönüşüm sıralamasının başlarında olan bir bölgedir. Ve yapılacak tüm yenilenme çalışmaları yaşanabilecek deprem felaketinde keşke yıllar önce yapılsa idi denilecek türdedir.

Kadıköy kentsel dönüşüm firmaları sektörünün önde gelen ve güvenilir firmalardır.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
gozluk
Güneş Gözlükleri ile Daha Sağlıklı Gözler
Erkek Bebek Odası Modelleri
Erkek Bebek Odası Modelleri
bonus card
Elektronik Ürün Alacaklara Bonus’tan Süper Kampanya
kasko sigortası
İnternetten 3 dakikada kasko ve trafik sigortası nasıl alınır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir