samsung-galaxy-folder-1438116266

Kapaklı Telefon Samsung Galaxy Folder Tanıtıldı

29 Tem 2015 Akıllı Telefon  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon furyası son hız ile devam ederken dev üreticilerden olan Samsung ilginç bir şekilde Galaxy Folder adlı kapaklı bir telefon çıkarttı. Yaklaşık bir yıl önce katlanabilir bir model çıkartan firma şimdi ise onun devamı olarak kabul edilen kapaklı versiyona sahip Galaxy Folder adlı bir model piyasaya çıkarttı. Cihaz şuanlık Güney Kore bölgesinde satışta, ilerleyen aylarda avrupaya açılırmı bilinmiyor. 255 Dolar fiyat etiketi ile piyasaya giren kapaklı modelde sosyal medya uygulamaları ve internet gibi işlevler rahat bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Samsung’un yeni çıkarttığı Galaxy Folder modelinin teknik özelliklerine bakarsak, cihazda 8 GB dahili depolama alanı bulunuyor ve microSD kart desteği ile 128 GB’a kadar arttırılabiliyor. Diğer yandan 3.8 inç büyüklüğünde dokunmatik bir ekran ve 1800 mAh bir batarya bu cihaz ile geliyor. Ayrıca 8 megapiksel bir ana kamera ve 2 megapiksel ön kamera özellikler arasında.

samsung-galaxy-folder-black

Piyasada birçok kullanıcı akıllı telefonlara yönelmişken kapaklı ve tuş takımına sahip Galaxy Folder modeli ne kadar ilgi görür ve satış yapar orası henüz kesin değil. Fakat ülkemizde hala akıllı telefon kullanmayan veya zor gelen kitleyi düşünürsek bu cihaz onlara yararlı olabilir gibi duruyor.

teknoloji hattı
Etiketler:
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
apple-android
İPhone’ da android kullanmak
cin-mali-ayarlar
Çin malı telefon ve tabletlerin internet ayarı
satis oranlari
Samsung yeniden en çok satış rakamlarına ulaştı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir