Kask Çeşitleri Fiyatları Ve Özellikleri

Kask Çeşitleri Fiyatları Ve Özellikleri

Tech Kafa 08 May 2015 Sponsorlu  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Kasklar motosiklet kullanan kişiler için mutlaka kullanılması gereken aksesuarlar olup kesinlikle hayat kurtaran bir üründür. Doğru beden seçimi ile düzenli kullanmak çok önemlidir. Beden tespiti kaşın bir santim üstünden kafa çevresinin ölçülmesi ile belirlenmeli ve astar esneme payı da hesaplanarak netleştirilmelidir.

Açık kasklar; siyah, beyaz, kırmızı, mavi, yeşil, gri, siyah- beyaz, mat siyah renklerde olup, XS, S, M, L, XL, 2XL bedenleri bulunmaktadır. 127.82 TL- 552,54 TL fiyat aralığındaki kasklar son derece sağlam, dayanıklı ve iç astar çıkarılıp yıkanabilen, hava sirkülasyonunun da bulunduğu pek çok özelliklere sahiptir.

Çene açılır kasklar ise, tek tuşla açılabilir, astar çıkıp yıkanabilir, hava akımı kanalları olan, fiberglas, çizilmez ve kolay kaldırılan vizör gibi pek çok özellikleri bulunmaktadır. Aynı renklerde ve 250 TL- 1000 TL fiyat aralığında kendi ölçünüze en uygun olanı bulma fırsatı tanımaktadır.

sitesi kask çeşitleri yanında origine visiera gladiatora, tornado, pranto transperente ve nitek visiera nera, nitek pinlock kask yedek parça ürünlerinin de sergilendiği güvenilir bir sitedir.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Güneş Gözlükleri ile Daha Sağlıklı Gözler
Erkek Bebek Odası Modelleri
Erkek Bebek Odası Modelleri
bonus card
Elektronik Ürün Alacaklara Bonus’tan Süper Kampanya
kasko sigortası
İnternetten 3 dakikada kasko ve trafik sigortası nasıl alınır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir