Kiğılı Yanımızda ve Kalbimizde Olan Tüm  Babaların Babalar Günü’nü Kutluyor

Kiğılı Yanımızda ve Kalbimizde Olan Tüm Babaların Babalar Günü’nü Kutluyor

Tech Kafa 16 Haz 2015 Sponsorlu  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Erkek modasının öncü markalarından Kiğılı, Babalar Günü’nde sevdiklerimizin değerini hatırlatan özel bir video hazırladı. Sevdiklerimiz yanımızda olsa da olmasa da onlara sevgimizi göstermenin önemini vurgulayan videoda, çeşitli sebeplerden ailesini kaybetmiş gerçek kişiler yer alıyor.

Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, yaklaşan Babalar Günü’nü duygusal bir video ile kutluyor. Karşılıksız sevgiyi öğrendiğimiz, gücüne her zaman hayran kaldığımız babalarımızın bizler için ne kadar önemli olduğunu anlatırken, onlara olan sevgimizi göstermenin ve sevdiklerimizin değerini bilmemizin altını çiziyor.

#DegeriniBil

 

Kiğılı, Babalar Günü’ne özel hazırladığı filmde gerçek kişilerin hikayelerini anlatıyor. Videoda 1999 depreminde ailesini kaybeden Ali Esen, 11 aylıkken babası şehit olan Bilge Çiçek, oğlunu kan zehirlenmesinden kaybeden Yücel Aydın, babasını Soma maden kazasında kaybeden Enes Canbal, oğlunu kanserden kaybeden Mehmet Pekyılmaz, babasını trafik kazasında kaybeden Hakkıcan Horozal, oğlunu lösemiden kaybeden Adnan Selek ve babasını ALS hastalığından kaybeden Buğra Ketahte, bizlere yanımızdaki ve kalbimizdeki babalarımızın ne kadar değerli olduğunu hatırlatıyor.

Filmin Künyesi

 

Reklamveren : Kiğılı

Reklam Veren Temsilcileri : Tolga Şaylıman

Ajans ve Yapım : Postlab

Yönetmen : Bora Yüksel

Yapımcı : Büşra Şeftalicioğlu

 

Kiğılı Hakkında:

Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, 1938 yılında erkekler için kumaş satışı amacıyla kurulmuştur. Üretime ilk kez 1965 yılında geçmiş; 1969 yılında ise Beyoğlu’nda ilk mağazasını açmıştır. Kiğılı, bugün Türkiye genelinde 67 ilde, 228 mağaza; yurt dışında Avusturya, Fransa, İran, Irak, Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Kazakistan ve Çin’de 28 mağaza, 9 corner olmak üzere toplam 37 Kiğılı mağazasıyla hizmet vermektedir.

Her yaştan erkek için her gün en konforlu giyim deneyimi yaşatmayı amaçlayan Kiğılı, aralarında Yılın Perakende Kuruluşu, Yılın Teknoloji Uygulaması, Vitrin Tasarım Birincilik Ödülü, Müşteri Hizmetlerinde Üstün Başarı Ödülü, Alışveriş Merkezlerinde En Çok Tercih Edilen Erkek Giyim Markası, İnsana Saygı Ödülü’nün de olduğu pek çok ödüle layık görülmüştür.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Güneş Gözlükleri ile Daha Sağlıklı Gözler
Erkek Bebek Odası Modelleri
Erkek Bebek Odası Modelleri
bonus card
Elektronik Ürün Alacaklara Bonus’tan Süper Kampanya
kasko sigortası
İnternetten 3 dakikada kasko ve trafik sigortası nasıl alınır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir