Kişisel Blog Okuma Keyfi

Kişisel Blog Okuma Keyfi

Tech Kafa 21 May 2015 Sponsorlu  0

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Birçok platformun hızlı bir şekilde internet sitesi kurmaya imkan tanıdığı şu günlerde kişisel blog sayısı da gözle görülür bir artış içerisine girdi. İnsanların ilgi alanları ve hobileriyle ilgili hızlıca açıp düşüncelerini aktarmaya başladığı şu günlerde daha önce yazdığım ama bırakma kararı aldığım blogumu da açmaya karar verdim.

Oğuz Veli Yavaş .com adıyla kolayca bulabileceğiniz blogumda da Tech Kafa dışında güncel konuları, incelemelerimi ve paylaşmak istediğim diğer konuları ele alacağım. Mümkün olduğunca bana yöneltilen ve ilgilendiğim konuları içeren sorularınıza da blogumun üzerinden cevap vermeye başlayacağım.

facebook müşteri hizmetleri

Özellikle yeni internet sitesi kuran ve geliştirmek istediği proje için farklı sorularına yanıt arayan arkadaşlara yardımcı olabilmeyi düşündüğüm blogumda biraz kendi arşivimi oluşturmak, denediğim uygulamaları, okuduğum kitapları, izlediğim filmleri ve ilgilendiğim konular ile ilgili tavsiyelere yer vermek istiyorum.

Not tutmak ile ilgili benim de hayatıma büyük katkısı olmuş, basit gibi görünen ancak göz ardı edilen birçok konuyu da benzer bir üslup ile yaptıklarım ve sizin yapabilecekleriniz ile size neler kazandırabileceğini anlatarak değinmeye devam edeceğim.

Kısacası hayatımda faydalı gördüğüm, genel olarak teknoloji ve yaşam ile alakadar konuları sizlere sunuyor olacağım. İstek konularınız olursa siz de yazı altından yorum yaparak bana iletebilir. Konu ile ilgili yardımımı isteyebilirsiniz. Elimden geldiği kadarıyla her zaman olduğu gibi sorularınızı yanıtlamaya çalışacağımdan emin olabilirsiniz.

Herkese iyi bloglamalar.

teknoloji hattı
Etiketler:,

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Güneş Gözlükleri ile Daha Sağlıklı Gözler
Erkek Bebek Odası Modelleri
Erkek Bebek Odası Modelleri
bonus card
Elektronik Ürün Alacaklara Bonus’tan Süper Kampanya
kasko sigortası
İnternetten 3 dakikada kasko ve trafik sigortası nasıl alınır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir