gta 5 hileleri

Komik GTA 5 Videoları

Tech Kafa 01 Nis 2015 İnternet  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Son dönemde sürekli PC için ertelenmesi ile ünlü olmuş ancak Xbox ve Playstation platformlarında hala büyük ilgi ile takip edilen GTA 5 oyunu için internette bulabildiğimiz en komik GTA 5 videoları sizler için bir araya getirmeye çalıştık. Umarız eğlenirsiniz.

PC için oyunun çıkış tarihi olarak Steam üzerinde hala 14 Nisan gösteriliyor olsa da söylentilere göre bu tarihte bile oyunun çıkmama ihtimali hala var. Bulduğumuz GTA 5 videoları ile sizi başbaşa bırakmadan önce oyun için firma tarafından izin verilen, yani herhangi bir tehdit teşkil etmeyen oyun hilelerini de GTA 5 Hileleri yazımızda bir araya getirdik. Oyunda farklı şeyler denemek ve arkadaşlarınızla eğlenmek istiyorsanız kesinlikle denemenizi tavsiye ettiğimiz kodlar var.

Komik GTA 5 Videoları

Komik Gta 5 videoları adı altında internette en çok izlenmiş ve komik bulacağınızı düşündüğümüz videolar şu şekilde:
Özellikle VannosGaming tarafında çekilen GTA 5 videoları izlerken oldukça eğleneceğiniz videolar. Kendilerinin Youtube kanalı üzerinden daha fazlasını da izleyebilirsiniz. Oldukça büyük bir haritaya ve konsepte sahip olan oyunda benzer komik durumları çeken bir çok streamer var. Youtube üzerinden de bunların diğer konulardaki GTA 5 videoları adı altında çektikleri komik sahneleri izleyerek gününüze neşe katabilirsiniz.

Eğer sizin de çok eğlendiğiniz ve paylaşmak istediğiniz komik Gta 5 videoları varsa bizimle aşağıdaki yorum kısmından iletişime geçebilir, eklenmesini istediğiniz videoları gönderebilirsiniz.

İyi eğlenceler, bol gülmeler 🙂

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları
Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri
Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir