note 6

Koreliler, Samsung Galaxy Note 6’nın Tanıtım Tarihini ve Özelliklerini Açıkladı

22 Mar 2016 Akıllı Telefon  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Koreli web sitesi The Bell, Samsung’un Note serisine ait son modelinin duyurulacağı tarihi ve özelliklerini açıkladı.Ağustos 2015 yılında duyurulan Galaxy Note 5, hala özelliklerine oranla satın alınabilirlik olarak en iyi telefonlardan bir tanesidir. Eğer şirket isim değişikliğine gitmezse (ki hiç zannetmiyorum), bu yaz aylarından itibaren Galaxy Note 6 ile tanışacağız.

Henüz konuşmak için biraz erken olmasına rağmen Koreli web sitesi The Bell, Samsung’un Galaxy Note 6’yı duyuracağı tarihle ilgili planlarının olduğunu açıkladı. Buna göre Samsung, Android’in son işletim sistemi N’nin çalıştıracağı yeni Note cihazını (kod adı Grace) Temmuz ayında duyurmayı hedefliyor.
2

Aynı site, Note 6’nın yalnızca duyuru tarihini ve işletim sistemini açıklamış olsa da bu zamana kadar Kore’den gelen haberler, cihazın büyük olasılıkla 6 GB RAM, 5.8 inç büyüklüğünde ekrana, Galaxy S7 ve S7 Edge’de olduğu gibi 12 MP çözünürlüğünde arka kameraya, 128 ya da 256 GB dahili hafızaya sahip olacağını gösteriyor. ‘256 GB da nereden çıktı?’ diyebilirsiniz, hemen belirteyim. Samsung, geçtiğimiz ay akıllı telefonları için 256 GB hafızalı çiplerin üretimine başladığını duyurmuştu. Dolayısıyla Note 6’da bu anlamda bir sürprizle karşılaşabiliriz.

teknoloji hattı
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
apple-android
İPhone’ da android kullanmak
cin-mali-ayarlar
Çin malı telefon ve tabletlerin internet ayarı
satis oranlari
Samsung yeniden en çok satış rakamlarına ulaştı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir