league of legends

League of Legends Arkadaşına Öner Sistemi Yenilendi

Tech Kafa 06 Şub 2015 League of Legends  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bir süredir üzerinde çeşitli düzenlemeler yapılması planlanan “Arkadaşına Öner” sistemi sonunda güncellendi. Gelen yeni güncellemeler ile birlikte hem oyunculara daha iyi hizmet vermek hem de kötüye kullanımları kaldırmak amaçlanıyor.

Arkadaşına Öner Sistemine Sınırlama

Bir süredir güncelleme üzerinde çalışan Riot yetkilileri, oyuncuların ortalama 1 ile 5 kişiyi oyuna davet ettiğini görmüşler. Bu rakamları göz önünde bulunduran ekip, toplam davet etme sınırını 5 kişi olarak belirlemiş. Bundan böyle League of Legends oyuncuları, toplam 5 kişiyi davet edebilecek.

Arkadaşına Öner Sisteminin Ödülleri

Bildiğiniz gibi “Arkadaşına Öner” sistemi sayesinde ödüller kazanmak mümkün. Davet ettiğiniz arkadaşlarınız daveti kabul edip 10. seviyeye ulaştığında 1000 IP hediye alacaksınız.

Eğer 3 kişi davetinizi kabul edip gelirse 3000 IP yanında Boz Warwick kostümü de kullanıma açılacak. Eğer bütün davet ettiğiniz arkadaşlarınız oyunu oynamaya başlarsa, daha önce alınması oldukça zor olan Orta Çağlı Twitch kostümüne sahip olabileceksiniz.

Daha Önce Arkadaşına Öner Sistemine Katılmış Olanlar

Sistem yenilenmeden önce arkadaşlarını davet etmiş olan oyuncuların üzülmesine gerek yok. Daha önce davet ettiğiniz arkadaşlarınızın bilgileri yeni sisteme aktarılacak. Eğer daha önce 4 arkadaşınızı oyuna davet etmişseniz, 4000 IP ve Boz Warwick hesabınıza yüklenecek ve beşinci davet hakkınız hala duruyor olacak.

Daha önceki sürümleri kullanmış ve henüz ödüllerinizi alamamışsanız üzülmenize gerek yok. Tüm oyuncuların ödülleri, birkaç gün içerisinde hesaplarına yüklenecek.

Ayrıntılı bilgi için League of Legends resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında
sinirsiz-can-hilesi-candy-crash
Candy crash sınırsız can ve sınırsız hamle hile

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir