nemesis_draft_finallargecomp

League of Legends’da Dost Kazığı Zamanı

Tech Kafa 12 Şub 2015 League of Legends  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Popüler MOBA oyunu League of Legends için Dost Kazığı modu başladı!

League of Legends, Sınırlı Oyun Modu atölyesi içerisinde yepyeni bir oyun modu ile karşınızda. Dost Kazığı modu ile birlikte karşı takımın şampiyonlarını seçebiliyorsunuz!

Nedir Dost Kazığı Modu

Dost Kazığı oyun modu ile birlikte, şampiyon seçme ekranında kendinizin şampiyonunu seçmek yerine, karşı takıma istediğiniz bir şampiyonu verebiliyorsunuz.

Şampiyon seçme işlemi sıra ile gerçekleşiyor ve seçebileceğiniz şampiyonlar, takımızın sahip olduğu bütün şampiyonlar arasından yapılabiliyor. Elinizde bulunan şampiyonlar arasından seçim yaparak, çok ilginç takım kombinasyonları oluşturmak mümkün olacak.

Her iki takım da karşı taraftan gelen şampiyonları kendi arasında paylaştırıp, oyunu bu şekilde kazanmaya çalışacak.

Dost Kazığı Modu Oynayanlar İçin Küçük Sürprizler

Bu oyun modu ile birlikte karşı takımın size verdiği şampiyonları kullanmak zorundasınız. Bu da bazı oyuncuların beğenmedikleri şampiyonlar geldiğinde oyundan ayrılmasına sebep olabilir. League of Legends’da bu tür durumlara karşı uygulanan yaptırımların arttırılmasının yanı sıra, oyundan ayrılmayanlar için bazı sürprizler de hazırlanmış durumda.

Dost Kazığı moduna başladığınızda size verilen şampiyonu beğenmesiniz bile, oyunun tamamını bitirebilirseniz yeni bir sihirdar simgesine sahip olabilirsiniz. Bu simgeler, Dost Kazığı modu bittikten sonraki haftalar içerisinde hesaplara eklenecek.

Dost Kazığı ile birlikte Savaş Takviyeleri’de geliyor. 125 Rp karşılığında savaş takviyesi alarak 200 IP sahibi olmak mümkün. Bu takviyeyi alan sihirdarın takım arkadaşları da fazladan 100 IP kazanacak.

Bir diğer sürpriz ise kostümler. Rakip tarafından sizin için seçilen şampiyonun tüm kostümlerini kullanabiliyorsunuz. Bu sayede isterseniz karşı takım size Taric verdiğinde “Beşinci Çağın Fedaisi” kostümünü giyebilir ve karşı takımı huzursuz edebilirsiniz.

Dost Kazığı oyun modu 24 Şubat tarihine kadar açık olacak.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları
Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri
Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir