League of Legends Şampiyon Dinamikleri: Malphite

Tech Kafa 25 Eki 2014 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

League of Legends şampiyon dinamikleri yazımızın ilkine hoş geldiniz. Sıkı ve ıslah olmaz bir League of Legends tutkunları olarak biz, bizim kadar tutkunu olduğunuzu bildiğimiz bu oyun için size elimizden geldiğince farklı ve etkili şampiyon dinamikler sunmaya çalışacağız. İlk olarak Malphite şampiyonunu ele alıyoruz.

malp

Malphite zırh, can ve büyü direnci itemleri ile genelde üst koridorda tank oynanan ve çok oyun aldırmış bir şampiyondur, ancak yetenek gücü + can itemleri ile üst koridorda çok daha vahşi ve güclü bir hal alır. Oyunun başında iki adet Peri Tılsımı itemi, iki adet mana potu ve bir adet can potu alıp rakibi bir yandan Q yeteneği ile uzaktan sürekli dürtüp sürekli hasar verip bir yandan da minyon kesip altın kazanmaya devam ettikçe bire bir kapışmalarda kill alan taraf siz olursunuz. Ultiniz açıldıktan sonra rakibi önce yarı cana indirinceye kadar rakibe Q yeteneği ile hasar vermeyi, ondan sonra ulti atmaya dikkat edin. Eğer baskına gelen rakip ormancı varsa, sıçra büyüsü ve ultiniz ile rahatça kaçabilirsiniz ancak siz ne olur ne olmaz bir totem alıp kritik bölgeyi görüş alanınıza sokmaktan çekinmeyin.

Oyunun ilerleyen bölümlerinde kendi koridorunuzda rakibi ezdikten sonra sık sık orta ve alt koridora sürpriz baskınlar yapabilir ve takım arkadaşlarınızın da daha çok kill almasını sağlayabilirsiniz. Ultiniz takım savaşlarında çok büyük rol oynamaktadır, ultinizi hedeflerken mümkün olduğunca çok rakip bulunan alana doğru ultinizi ayarlamaya dikkat edin ve doğru zamanı kollayın. Takım savaşından önce rakibe Q yeteneğiniz ile mümkün olduğunca çok hasar vermeye çalışın. Takımınızın arkanızda olacağına inanmak da çok önemli, savaşı başlatmadan önce (Ultinizi atmadan önce) işaretler ile takım arkadaşlarınızı bilgilendirmek sizin ve takımınızın yararına olacaktır.

Malphite_5

Size Malphite item setiniz olarak da sırayla şunları tamamlamanızı önermekteyiz:

Athene’nin Lanetli Kadehi

Gezgin Çizmesi

Rylai’nin Kristal Asası

Asırlık Sopa

Koruyucu Melek

League of Legends şampiyon dinamikleri yazımızın bir diğerinde görüşmek üzere, iyi şanslar ve güzel eğlenceler.

 

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Grand Theft Auto Vice City Guide
Grand Theft Auto Vice City Guide hileleri 2
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir