League of Legends’da Gizemli Kostüm Fırsatı

Tech Kafa 31 Oca 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

League of Legends oynayanlara Riot’tan güzel bir haber var.

İlk önce mevsimsel etkinlikler içerisinde ortaya çıkan Gizemli Kostüm sandıkları daha sonra sürekli olarak Mağaza içerisinde yerini almıştı. Arkadaşlarınıza yollayabildiğiniz bu sandıklar, alıcının elinde bulunan herhangi bir şampiyon için rastgele bir kostümü açabiliyor. Şimdi ise, geçici bir süre için, bu hediyeyi kendinize de alabiliyorsunuz.

Bugün itibariyle Mağaza içerisinden 490 RP karşılığında satın alabileceğiniz Gizemli Kostüm sandıklarını kendinize de yollayabilirsiniz. Sandıkların içerisinden çıkacak olan kostümler en az 520 RP değerinde olacaktır.Herhangi bir üst sınırı ise bulunmuyor. Yani Pulsefire Ezrael veya Altın Kanat Kayle gibi yüksek RP isteyen kostümleri de kazanabilirsiniz. Hatta artık satışta olmayan özel kostümlerin de çıkması ihtimali bulunuyor.

Sandıklardan Pulsefire Ezrael gibi özel kostümler de çıkabilir.

Sandıklardan Pulsefire Ezrael gibi özel kostümler de çıkabilir.

Bazı kostümlere %84’e varan indirimler ile sahip olmanızı sağlayan Gizemli Kostüm sandıklarını 3 Şubat sabahı 09.59’a kadar League of Legends Mağaza’sı içerisinden, kendiniz için satın almanız mümkün. Fakat unutmayın. Günde yalnızca beş adet Gizemli Kostüm açabiliyorsunuz.

Hala League of Legends oynamaya başlamadıysanız, resmi LoL sitesi üzerinden oyuna kaydolabilir ve milyonların oynadığı MOBA oyununa sizler de dahil olabilirsiniz.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Carmageddon Oyun Hileleri
Carmageddon Oyun Hileleri
Grand Theft Auto Vice City Guide
Grand Theft Auto Vice City Guide hileleri 2
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir