League of Legends’ta En Komik 18 Sihirdar Adı

facebook müşteri hizmetleri
League of Legends’ta En Komik 18 Sihirdar Adı
5 - 2 OY

League of Legends eğlencesinin dibi olan TR sunucusunda kimi oyuncuların sihirdar adlarını gördüğümüzde dahi kahkahaya tutuluyoruz; zira bizim insanımızın içtenliğini, mizah anlayışını ve zekasını gösteriyor TR sunucusu. Sizlerden gelen tespitler ve bizlerin de araştırmalarıyla League of Legends TR sunucusundaki en yaratıcı ve komik 18 sihirdar adını siz LoL severler için hazırladık, iyi eğlenceler!

1) Adolf Feedler

Adolf Hitler yani nam-ı diğer Führer bir zamanların en ihtişamlı faşist lideri olabilir, ancak malesef LoL’de yapabildikleri sihirdar adından anlaşılabiliyor.

komik league of legends sihirdar isimleri 15

2) AnaBacıVokke

Michael Jackson’ın efsane şarkısı Smooth Criminal’de geçen “Annie are OK?” mottosunun türlü versiyonlarını görmüştük; Eni vici vokke, Eni gici vokki, Enebaci vokki” gibi. Ancak bu sihirdar adındaki versiyonda bizlere “Ana bacı katmayın ulan” mesajı veriliyor olabilir.

komik league of legends sihirdar isimleri 1

3) BANAKARIBUL

İstek, ihtiras, şehvet, dehşet, her şeyi bulunduran bir sihirdar adı. League of Legends tarihinin en içten serzenişi.
komik league of legends sihirdar isimleri 2

 

4) KafasıHaric1km

Yanılmıyorsak bu sihirdar adı Eu West sunucusuna mensuptu, ve bu adı ilk gördüğümüzde oyuncunun tabi ki Türk olduğunu 1 km öteden anladık. Yanlış anlaşılmasın, sihirdar adından anladık.
komik league of legends sihirdar isimleri 3

5) Supportacus

Supportacus yaşadığı sürece Sihirdar Vadisi’nde kimse özgür yaşamlarından taviz vermeyecek! Kimse kimseye kölelik etmeyecek!
komik league of legends sihirdar isimleri 4

6) Cengaveremem

Bu sihirdar adı kendisinin hiçbir zaman bir cengaver olamadığını ve asla olamayacağını gösteriyor. Takımın tankının arkasında uzaktan uzaktan teq atmaya devam.
komik league of legends sihirdar isimleri 5

7) 31check

Rünler: Check. Kabiliyetler: Check. Sıçra-Tutuştur: Check. Takıma feedlememe öğüdü vermek: Check. Bir iki küfretmek: Check. 31: Hı? Check check.
komik league of legends sihirdar isimleri 6

8) Aygıtkocaman

Sevgili sihirdar; LoL kızlarına iğrenç bir mesaj vermeye çalışıyor olabilirsin veya egonu tatmin ediyor olabilirsin, ancak bari Aykut Kocaman’a gönderme yapma yahu!
komik league of legends sihirdar isimleri 7

9) 1VurdumTek7

Rakip takıma kesinlikle korku salabilecek bir sihirdar adı. Aynı zamanda egoist, gizemli ve vahşi. Yada sadece gülünüp geçilebilir.
komik league of legends sihirdar isimleri 8

10) ManaBasanHasan

Şüphesiz aralıksız kahkalarla güldüğümüz en komik sihirdar adlarından biri bu. Anlamsız bir şekilde kafiye ile birlikte çok komik ve eğlenceli geliyor.
komik league of legends sihirdar isimleri 18

11) HowIMetYourMundo

Muhteşem yabancı sit-com dizisi How I Met Your Mother’daki çocukların annesininin Dr. Mundo’ya benzetilmesi, troll bir komediye olanak sağlıyor.
komik league of legends sihirdar isimleri 17

12) Güldü Verecek

Hayır kardeşim vermeyecek. Kimse kimseye vermeyecek. Gülse de ağlasa da herkes kendi koridorunda kendi oyununu oynayacak. Hadi bak yoluna!
komik league of legends sihirdar isimleri 16

 

13) Köpürtbeniayşe

Köpük banyosuna hayran bir oyuncunun aldığı sihirdar adı. Ayşe hanımefendi neyi oluyor bilmiyoruz. Belki de support’u, yani Nami’dir.
komik league of legends sihirdar isimleri 14

14) Cünüp İmam

İroninin dibine vurulan bu sihirdar adına sahip kişi kimi söylentilere göre kendi cemaati ile beraber Bronze V’e gömülecek ve asla oradan çıkamayacak.
komik league of legends sihirdar isimleri 13

15) OsurmadanSıcan

Sihirdar adındaki bu eylemin nasıl yapıldığına dair ekipçe bol bol fikir yürütüp tartıştık, ancak bir süre sonra odayı pis bir koku sarınca muhabbeti sonlandırdık.
komik league of legends sihirdar isimleri 12

16) Orhan Bencegay

Büyük üstad Orhan babaya saygısızlık etmek istemeyiz ama bu sihirdar adı öylesine etkileyici ki büyüsüne kapılmaktan kendimizi alamıyoruz.
komik league of legends sihirdar isimleri 11

17) YumukluSucurta

Harikulâde yaratıcılıkta bir kelime oyunu. Bu sihirdar adının fazla zikredilmemesinden yanayız, zira türkçemiz tahtalı köyü boylayabilir.
komik league of legends sihirdar isimleri 10

18) nickbulamadım

Nick düşünmekten gecesini gündüzüne katmış, gözleri kan çanağı olmuş bir sihirdarın vardığı son nokta.
komik league of legends sihirdar isimleri 9

“League of Legends’ta En Komik 18 Sihirdar Adı” için 35 cevap

  1. Ahlaksızca konulan Riot Games tarafından bile uyarılan bu kullanıcıların küfür içerikli nicklerini paylaşmaktan gurur mu duyuyosunuz ?

    1. Üstelik ” En Komik ” nickler adı altında, bir komedyen küfür edince küfürle komedi mi olur gibi saçmalıkları da söyleyen sizler değilmisiniz.. Kınadım sizi sürekli takip ettiğim sayfa ne boş şeyler yapıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir