Lenovo Tech World’de Yaşananlar

28 May 2015 Mobil  0

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz günlerde Pekin‘de düzenlenen Lenovo Tech World Çinli üreticinin yeni ürünleri ve duyurularını da beraberinde getirdi. Bu yeni ürünler arasında bir yayın cihazı, çift ekranlı bir akıllı saat ve kendiliğinden projektöre sahip bir telefon da var. İşte Lenovo Tech World‘ün özeti;

Lenovo Cast

Eğer Tech Kafa’yı takip ediyorsanız geçtiğimiz günlerde Google I/O‘dan beklentilerimiz hakkında bir makale yazmıştık. O makalede beklentilerimiz arasında Google‘ın uzun süredir sesini duymadığımız medya yayın cihazı Chromecast’ten de bahsetmiştik. İşte Lenovo Cast de Lenovo‘nun Chromecast‘e cevabı olarak duyuruldu. Hokey diski şeklindeki tasarımıyla dikkat çeken Lenovo Cast özellik bakımından da Chromecast‘ten daha iyi gibi görünüyor. Çift bantlı Wi-Fi bağlantısı ve 1080p çözünürlük desteği ile Lenovo Cast Chromecast’e iyi bir rakip gibi.

facebook müşteri hizmetleri

Lenovo Smart Cast

Çinli üretici Tech World‘de ayrıca yeni bir akıllı telefon tanıttı. Bu akıllı telefonun en önemli özelliği ise dahili bir projektörü olması. Filmleri, televizyon yayınlarını, proje içeriklerini ve oyunları duvara ya da herhangi bir yüzeye yansıtabilen projektör ayrıca hologram klavye desteği de içeriyor. Henüz bu teknolojinin nasıl ve nerede kullanılacağı belli değil ancak yakın zamanda bu teknolojiyi yeni Lenovo telefonlarda ya da tabletlerde görebiliriz gibi görünüyor.

Akıllı Ayakkabılar

Lenovo’nun tanıttığı en ilginç ürün ise akıllı ayakkabılar oldu. Bu ayakkabıları “akıllı” yapan şeyler ise kullanıcısının ruh halini yansıtmak için kullanacağı LED ışıkları, nabız ve adım ölçeri ve yaktığı kalori miktarını kaydedebilmesi. Lenovo marka bir telefona ihtiyaç duyan bu ayakkabılarda ayrıca navigasyon özelliği de bulunuyor.

Lenovo Tech World’ün en önemli ayrıntıları bunlar. Konferansı özetleyecek olursak gelecekte çok ilginç ve faydalı ürünler ile karşılaşacağız Lenovo sayesinde. Lenovo ya da diğer şirketlerden gelecek yeni haberler için bizi takibe devam edin.

teknoloji hattı
Etiketler:
S Health - Sağlık Uygulaması indir
S Health – Sağlık Uygulaması indir
Teknoloji Markaları Ve Finansal Değerleri
En Popüler 5 Cardboard (VR) Oyunları Hakkında Bilgiler
USB OTG Bellekler Hakkında

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir