LG G Pro 3

LG G Pro 3 Doğrulandı

Tech Kafa 09 Tem 2015 Akıllı Telefon  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

LG’nin yeni akıllı telefonu LG G Pro 3 hakkında gelen bilgiler farklı bir çok kaynaktan doğrulandı.

LG’nin güz dönemi için hazırladığı yeni amiral öz çekim modeli ile dayalı sızıntılar artmaya başladı. Farklı kaynaklardan gelen sızıntılar modelin donanımı ile ilgi bir çok özelliği de henüz ayrıntılı bilgiler vermeye başladı.

LG G Pro 3 adını alması beklenen modelde Qualcomm’un 64-bitlik özelleştirilmiş Snapdragon 820 yongaseti, 4GB RAM ve 32GB artırılabilir boş alan kapasitesi yer alacağı belirtiliyor. Ana kameranın 20.7MP çözünürlüğe ulaştığı selfie kamerasınında 8MP çözünürlüğünde de bir civar kameraya iye olacak.

Modelde üste 6 ” 1440×2560 px çözünürlükte ekran, Android 5.1 işletim sistemi ve LG UX 4 arayüzünün olacağı tabir ediliyor. Bunun yanı sıra bir parmak izi algılayıcı ve göz bebeği tarama teknolojisinin olacağı gelen bilgiler arasında. Fakat bu göz bebeği tarayıcısının ne tur bir kuruluş içerdiği bilinmiyor.

Donanımı ile pazarın en kadir telefonlarından birisi olmaya aday LG G Pro 3 modeli elbette bu denli özelliği bir çok yüksek fiyatlı donanım için kullanmış durumda. Önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmesi beklenen modelin 790$ civarında bir fiyat etiketine sahip olacağı belirtiliyor.

teknoloji hattı
Etiketler:

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
apple-android
İPhone’ da android kullanmak
cin-mali-ayarlar
Çin malı telefon ve tabletlerin internet ayarı
satis oranlari
Samsung yeniden en çok satış rakamlarına ulaştı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir