lg g5

LG G5’in Quick Cover Kılıfları Tanıtıldı

11 Şub 2016 Akıllı Telefon  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bu ay sonunda tanıtılacak olan LG’nin yeni amiral gemisi LG G5 ile uyumlu Quick Cover kılıflar tanıtıldı. LG G5 ile Quick Cover kılıflar çeşitli özelliklere kavuşuyor. 21 Şubat tarihinde başlayacak olan Android cihazlar arasında savaş, Apple’ın yıl sonu tanıtacağı İphone 7 ile dahada kızışacak. Merakla beklenen LG G5 hakkında sızıntılar devam ederken, cihaz tanıtılmadan cihaz ile uyumlu Quick Cover kılıflar gün yüzüne çıktı. İlk dikkat çeken bilgilere göre yeni telefon Always ON özelliğine sahip olacak.

Always ON yani Galaxy S7’de de görmeyi beklediğimiz bir özellik. Bu özellik sayesinde ekran hiç kapanmayacak. Batarya konusunda kullanıcıları düşündüren bu özellik batarya’ya herhangi bir etkisi olmayacak. LG G5 Quick Cover kılıfları ile bildirim ekranı sürekli açık duracak ve bildirim ve saatler o ekrandan takip edilebilecek.
cover

Ayrıca kılıfın diğer bir özelliği ise gelen aramaları kılıfı açmadan cevaplayabileceksiniz. Yayınlanan bazı görsellere göre kılıfı açmadan gelen çağrıyı yanıtlayabileceğiniz gözüküyor. LG G5 ve Quick Cover tüm detayları ile 21 Şubat tarihinde tanıtılacak.

teknoloji hattı
Etiketler:,
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
apple-android
İPhone’ da android kullanmak
cin-mali-ayarlar
Çin malı telefon ve tabletlerin internet ayarı
satis oranlari
Samsung yeniden en çok satış rakamlarına ulaştı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir