lg

LG Nexus 5 Videosu Ortaya Çıktı (2015)

15 Ağu 2015 Android  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Üreticisi Google olan Nexus cihazların yeni üyesi LG ortaklığı ile üretilecek. Adına LG Nexus 5 diyebileceğimiz 2015 modeli için 3D render videosu gözüktü. 2015 yılı için iki adet Nexus cihaz çıkartacak Google bunların biri için Huawei firması ile çalışacak diğeri için ise konumuz olan LG ile çalışacak. İki farklı firma tarafından üretilecek olan yeni nesil Nexus cihazlar oldukça merak ediliyor.

Piyasaya düşen LG Nexus 5 cihazının videosunda yeni cihazının tasarımını bizlere aktaran render görüntüleri diyebiliriz. nowwhereelse ve Onleaks ekipleri tarafından 3 boyutlu bir render videosu hazırlandı ve yeni cihazın tüm detaylarını gözler önüne sermiş diyebiliriz.

Gelelim iki firmanın ortaya çıkartacağı LG Nexus 5 modelinde olması beklenen özelliklere. Cihazın kasası metal olacak ve plastik bir arka kapak ile gelmesi bekleniyor. Videoda gözüktüğü gibi cihazın arka yüzünde çıkıntılı bir kamera, çift LED flaş ve yeni nesil amirallerin kullandığı teknoloji olan parmak izi okuyucusu gözüküyor. LG Nexus 5 cihazı 5.2 inç olması bekleniyor ve tasarım boyutları ise şu şekilde ; 146.9 x 72.9 x 8 mm.

Yeni cihaz 8mm kalınlığında fakat çıkıntılı kamera bölümünde bu değer 9.8 mm yükseliyor. Cihazın ön tarafında çift hoparlör ve alt kısımında USB Type-C girişi gözüküyor. Diğer yandan beklenen donanım özellikleri arasında Snapdragon 808 işlemcisi ve 3 GB RAM olması olasılıklar arasında. Son olarak bu cihaz Kasım ayında tanıtılması bekleniyor.

İşte o 3D render görüntüleri

teknoloji hattı
Etiketler:, ,
oneplus
One plus 3 ne zaman çıkacak ve özellikleri
galaxy-s7-android-7-0-ne-zaman
Galaxy S7 Android 7.0 ne zaman
Samsung S7 Android Nougat 7.0 güncelle
Galaxy S7 yazılım güncelleme
4 haneli numaralara mesaj gönderme sorunu
4 haneli numaralara mesaj gönderme sorununa çözüm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir