lg

LG Oyunculara Özel 34 İnç Monitörünü Duyurdu

Tech Kafa 31 Ara 2014 Haberler  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Teknoloji devi LG tarafından oyuncular için hazırlanan yeni bir monitor duyuruldu.

Bu yıl CES 2015 fuarında bir çok kıvrımlı yapıya sahip televizyon ve monitör görecek gibiyiz. LG‘nin duyurduğu yeni, 34 inç UltraWide ekrana sahip olan monitörün de kıvrımlı bir yapıya sahip olduğu görülüyor.

:: LG Firefox İşletim Sistemli Şeffaf Telefon Çıkarıyor

Oyuncular için özel olarak tasarlanan bu monitör AMD‘nin FreeSync teknolojisini de kullanarak, ekran kartınız ile monitörünüzün senkronize olamayıp ekranda kırılma efekti gözükmesi durumunu ortadan kaldırıyor. Ayrıca 21:9 çerçeve oranı sayesinde, diğer oyuncuların göremediği detayları görebileceksiniz. 16:9 monitörler ile oynayan FPS oyuncuları karşısında büyük bir avantaj.

LG daha önce de 21:9 ekranlar çıkartmıştı, fakat yeni kıvrımlı UltraWide‘ın en başarılı olanı olduğunu söylüyorlar. IPS paneli sayesinde rakipsiz bir renk paleti sunduğu iddia ediliyor.

Monitörün kıvrımlı olmayan, düz bir versiyonun da piyasaya sunulması bekleniyor. UM67 modeli yine FreeSync teknolojisine ve 21:9 çerçeve oranına sahip olan, düz bir monitör olarak yayınlanacak.

LG2.0Oyuncuları hedef alan bir monitör olmasına rağmen, geniş ekranı sayesinde borsa takibi yapanlar gibi, ekran başında çalışması gereken kullanıcıların da oldukça işine yarayacak. Monitörlerden dört tanesi birbirine bağlanabiliyor. Kullanım alanları ise oldukça geniş.

Şu anda monitörün fiyatının ne kadar olacağı veya monitörün ne zaman piyasaya sürüleceği hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor. CES 2015 fuarı içerisinde yakından inceleme şansı olacağı ve bu ayrıntılıların da açıklanacağı tahmin ediliyor.

:: LG G Pro Serisine Son Verebilir

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
1454344487_heathrow-capsule-car
Londra’da GATEway Sürücüsüz Otobüs Testlerine Başladı
indir
Forza Motorsport 6 Apex Sistem Gereksinimleri Belirlendi
ön görsel
Teknoloji Markaları Ve Finansal Değerleri
the-playstation-vr-content-at-paris-games-week-should-make-everyone-excited-136401337823403901-151028142022
En Popüler 5 Cardboard (VR) Oyunları Hakkında Bilgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir