LOL Şifre Değiştirme (Resimli Anlatım)

facebook müşteri hizmetleri
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bugün League of Legends oyununun artan popülerliği ile birlikte oldukça sık ihtiyaç duyulan durumlardan biri olan lol şifre değiştirme işlemini resimli olarak anlatacağız. Aynı zamanda yazı içerisinde lol şifre değiştirme ayarlarına ek olarak güvenliğinizi artırmak adına lol e posta değiştirme işlemine de değineceğiz.

Siz de sıkı bir League of Legends oyuncusuysanız ve hesabınızın güvende kalmasını istiyorsanız lol şifre değiştirme ve lol e posta değiştirme işlemlerini birkaç ayda bir yapmanızda fayda var. Ayrıca lol şifre değiştirme işlemi sırasında oluşturduğunuz yeni şifreniz içerisinde en az bir büyük harf, bir küçük harf, bir sayı ve bir noktalama işareti geçirmeye özen gösterin. Bu kombinasyonları ne kadar artırırsanız League of Legends hesabınız o kadar güvende olacaktır.

LOL ŞİFRE DEĞİŞTİRME NASIL YAPILIR?

1. Lol şifre değiştirme işlemi için öncelikle şu adresten League of Legends resmi sitesine gidiyoruz. Sağ üst köşede bulunan “Giriş” sekmesine tıklıyoruz.

lol şifre değiştirme 1

2.  Halihazırda League of Legends ‘a girerken kullandığımız kullanıcı adı, şifre ve bölgemizi girdikten sonra aşağıda rastgele olarak çıkan kodu girip “Giriş Yap” butonuna basıyoruz. Siteyi sık sık kullanıyorsanız bu adımda “Beni Hatırla” kutucuğunu da işaretleyebilirsiniz.

lol şifre değiştirme 2

3. Bilgilerimiz ile giriş yaptıktan sonra sistem otomatik olarak sizi ana sayfaya gönderecektir. Sağ üst köşede sihirdar adınızın yazdığını göreceksiniz. Yanındaki ok işaretine tıklayarak açılan sekmeden “Ayarlar” kısmını seçiyoruz.

lol şifre değiştirme 3

4. Karşınıza lol şifre değiştirme işlemlerimizi gerçekleştirebileceğimiz “Hesap Yönetim” kısmı açıldıktan sonra sağ panelde bulunan “Şifreni Değiştir” kısmına tıklayarak bir sonraki adıma geçiyoruz.

lol şifre değiştirme 4

5. Şifreni değiştir kısmına geldikten sonra şu anki şifrenizi ve yeni şifrenizi girip gönder butonuna basıyoruz. Şifrenizin güvenlik düzeyini en üst seviyeye çıkarmak için yukarıda bahsettiğim şekilde şifrenizin için büyük-küçük harf, sayı ve noktalama işareti geçirmeniz yararlı olacaktır.

lol şifre değiştirme 5

6. Gönder butonuna bastıktan sonra lol şifre değiştirme işlemini tamamlamış oluyoruz ve karşımıza aşağıdaki ekran geliyor.

lol şifre değiştirme 6

Dilerseniz sağ tarafta bulunan “Hesap Yönetim” ayarlarından lol e posta adresi değiştirme ve lol hesap koruma işlemlerini de yaparak hesabınızın güvenliğini bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Herkese güvenli oyunlar dileriz.

 

“LOL Şifre Değiştirme (Resimli Anlatım)” için 26 cevap

    1. Hangi kısımda kod girmenizi istiyor? Ekran görüntü olarak atarsanız hemen yardımcı olalım

    1. Kayıt olduğunuz mail adresine kod gelecek. Şifre değiştirme ekranında bu kodu ve yeni şifrenizi girmeniz gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir