kaan-kural

LoL TV Yeni Sunucusu Kaan Kural

03 Nis 2015 League of Legends  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Riot Games Türkiye ekibi League Of Legends sunucu ekibine yeni bir isim daha kattı. Bu isim basketbol camiasının ve basketbolla yakından ilgilenen insanların daha çok tanıyacağı Kaan Kural Başkası değil.

Kaan Kural Twitter’da yaptığı açıklamalar ile bunu doğruladı.

Kaan Kural’ın Yaptığı açıklamalar

02.04.2015’te Twitter’a attığı iki yazı;

”Yeni bir alanda tatava yapmaya başlıyorum. Bu hafta Kış Finalleri’nden itibaren League of Legends yorumcusu oldum. Görüşmek üzere.”

 

”Bundan böyle yıl sonuna kadar Türkiye, Kore ve Avrupa Ligi maçların ve hemen tüm uluslararası turnuvaların da anlatımında bulunacağım.”

Twitlerden anlaşılacağı gibi Kaan Kural artık Bir League Of Legends Sunucusu zaten uzun zamandır League Of Legends Oynadığı da biliniyor sıkı bir League Of Legends takipçisi olan Kaan Kural bu işin altından kalkabilecek gibi görünüyor basketbol maçlarından tanıdığımız Kaan Kural gerekli sunuculuk donanımına sahip ve League Of Legends’da hakim bir insan.

Kaan Kural yıl Boyunca Riot Games Türkiye Ofisi ile çalışacak ve sadece Kış Mevsimi Finallerini Değil Kore Ligi ve bir çok League Of Legends Yayınında Bulunacak.

Kaan Kural’a League Of Legends TV’de Yapacağı ”tatava”larda Başarılar Diler ve Kaan Kuralında yanına kısa Murat Kosova’nında sunuculuk koltuğuna oturmasını dileriz.

 

teknoloji hattı
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları
Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri
Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir