mark

Mark Zuckerberg, Oculus Rift için Hazırlanan 30 Oyunun Videosunu Paylaştı

17 Mar 2016 Facebook  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Merakla beklenen sanal gerçeklik cihazı Oculus Rift için geri sayım başladı. Ay sonunda satışa çıkacak cihaz ile birlikte sunulacak 30 oyunun videosu paylaşıldı. Sanal gerçeklik cihazları gündemdeki yerini koruyor. Uzun süredir merakla beklenen Oculus Rift için Ocak ayından beri ön sipariş verilebiliyordu. Cihazın ilk gönderimleri 28 Mart tarihinde gerçekleştirilecek. Aynı gün Oculus Rift’e özel geliştirilmiş 30 oyunda satın alınabilir durumda olacak.

Şirketin bu müjdesinin ardından, Mark Zuckerberg de boş durmadı ve ürünlerinin reklamını kendi Facebook profili üzerinden yaptı. Oculus Rift için sunulacak oyunların görüntülerini içeren bir videoyu paylaşan Zuckerberg, “yeni bir oyun platformunun başlangıcı için bugüne kadar gördüğümüz en iyi içerikler” cümlesini kullandı.

Oculus Rift için geliştirilen oyunlar, PC’ye Oculus masaüstü uygulaması üzerinden yüklenebilecek. Şirketin verdiği bilgilere göre geliştiriciler ile görüşmeler sürüyor ve yeni VR oyunlarının yıl sonuna kadar geleceği belirtiliyor. Hedef ise 2016 sonunda 100 oyunu aşmak. Oculus için kullanıma sunulacak 30 oyunun tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.

teknoloji hattı
facebook dil degistirme ayari degistirme
Facebook dil değiştirme
facebook arsiv indirme
Facebook yedek alma
facebook uygunsuz paylasim
Facebook da virüs taraması
facebook musteri hizmetleri
Facebook iletişim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir