Mark Zuckerberg

Mark Zuckerberg’de 20 Dakika Çinçe Konuştu

26 Eki 2015 Facebook  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Facebook’un kurucusu olan Mark Zuckerberg’ı tanımayanınız yoktur diye düşünüyoruz. Mark, dünyadaki zengin kişiler arasında bulunurken Facebook’un kurucusu konumu ilede oldukça popüler ve ünlü bir kişi durumunda. Mark Zuckerberg’in ingilizce yani ana dili haricinde Çince konuştuğunuda birçok kişi biliyordu. Fakat çok az yani giriş seviyesi konuşabildiği düşünülüyordu, aksine normal bir çinli gibi akıcı bir şekilde çinçe konucan Mark Zuckerberg herkezi şaşkınlığa uğrattı.

Mark Zuckerberg saniyede para kazanan ünlüler arasında yer alırken, farklı özellikleri ilede insanları şaşırtmaya devam ediyor. Mark’ın eşinin Çinli olması ve ondan dolayısıylada çok az çince konuştuğu sanılıyordu. Fakat katıldığı bir toplantı sırasında tamamen Çince konuşarak ve çince yanıtlar vererek dil seviyesinde çincesinin ne kadar gelişmiş olduğunuda belirtti.

Çin’de bir üniversite toplantısına katılan Mark Zuckerberg’in ingilizce konuşacağı sanılırken bir anda çince konuşması ve bunu 20 dakika boyunca sürdürmesi oldukça şaşırttı. Tam olarak aksanlara uyarak sanki bir çinli gibi konuşan Mark’ın ne dediği değilde nasıl bu kadar akıcı ve gelişmiş bir şekilde çince konuştuğu merak konusu oldu.

teknoloji hattı
Avea Turkcell Vodofone internet bağlantı sorunu
Avea Turkcell Vodafone internet bağlantı sorunu
Ping Sorunu ve Çözüm Yolları (Detaylı Bilgi)
Ping Sorunu ve Çözüm Yolları (Detaylı Bilgi)
hiz testi nasil yapilir
İnternetin hızını ölçme
facebook dil degistirme ayari degistirme
Facebook dil değiştirme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir