medal

Medal of Honor Ücretsiz Oldu

18 Mar 2016 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Origin ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Origin, On The House programına Medal of Honor: Pacific Assault’u ekleyecek. Ücretsiz Medal of Honor detayları haberimizde. Origin’in On The House programına eklenen yeni oyun belirlendi. Medal Of Honor: Pacific Assault yakında ücretsiz olarak oynanabilecek. Oyuna erişebilmek için tek yapmanız gereken Origin kullanıcısı olmak. 2. Dünya Savaşı temalı Medal of Honor: Pacific Assault, 2004 yılında çıkışını gerçekleştirmişti. Origin üzerinden 10 dolara satın alınabilen oyun On The House programına eklendiğinde ücretsiz olarak oyuncuların erişimine sunulacak.

Medal of Honor: Pacific Assault, Şubat ayının başından beri ücretsiz olan Need for Speed: Most Wanted’ın yerini alacak. On The House programı maalesef sadece bir oyunu ücretsiz oynamanıza izin veriyor ve hangi sıklıkla yeni oyunların ekleneceği belirli değil. Medal of Honor: Pacific Assault’un ne zaman ekleneceği açıklanmadı. EA oyunun eklenmesi süresi hakkında sadece yakında demekle yetindi.

2012 yılında çıkış yapan Medal of Honor Warfighter oyununun ardından EA seriyi beklemeye almış ve bir süre yeni oyun çıkarmayacağını duyurmuştu.

teknoloji hattı
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları
Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri
Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir