Meerkat Android

Meerkat Android Sürümü Geliyor

Tech Kafa 17 Nis 2015 Akıllı Telefon  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

iOS platformunda bulunan canlı yayın uygulaması Meerkat, yakın bir sürede Android platformuna da geleceğini açıkladı. Daha çok yeni bir uygulama olan ancak alanında oldukça ilerleyen uygulama, akıllı telefonunuz ile yaptığınız canlı yayınları Twitter entegrasyonu ile birlikte link olarak paylaşmanızı sağlıyor. Meerkat Android sürümünde de benzer özelliklerin geliştirilecek devam ettirilmesi bekleniyor.

Snapchat benzeri çalışma sistemi sahip Meerkat uygulamasında çektiğiniz canlı yayınlar tek izlenimlik oluyor. Ancak dilerseniz uygulama ile çektiğiniz yayınları daha sonra Youtube üzerinden paylaşmak için video olarak kaydedebiliyorsunuz. Tercih bu noktada tamamen size kalmış.

Meerkat Android Sürümüne Kayıt Olma

Şu anda geliştirme aşamasında olan Meerkat Android için beta sürümüne ulaşmak için şuradaki dökümanı doldurmanız ve başvuru yapmanız gerekiyor. Twitter kullanıcı adı ve mail bilgilerinizi isteyen Google dökümanını doldurduktan sonra uygun görülürseniz Meerkat Android sürümünü denemek üzere size geri dönüş yapılıyor.

Life on Air tarafından çıkarılan uygulama gerek özellikleri gerekse işlevselliği ile mobil yayın anlayışına farklı bir bakış açısı getirmeyi planlıyor. Hali hazırda Twitter Periscope uygulaması varken neden tercih edileceğini sorguluyor olabilirsiniz. Uygulamanın bu anlamda Twitter karşısında çok şansı olmasa da getireceği farklı özelliklerle bir adım öne geçebilmesini bekliyoruz.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
yandex-navigasyon-nedir-nasil-kullanilir_1
Yandex.Navigasyon nedir nasıl kullanılır
twitter2
Twitter uygulaması APK indir
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
S Health - Sağlık Uygulaması indir
S Health – Sağlık Uygulaması indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir