mgs-5-ps4

Metal Gear Solid 5 Temalı PS4’ler Avrupa’ya Geliyor

09 Haz 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

PS4 almayı mı düşünüyorsunuz? Metal Gear Solid hayranı mısınız? Paranız hazır ve tam PS4 almak için kapıdan çıkacakken bu haberi mi gördünüz? Durun o halde! Tam sizin için bir haberimiz var. Japonya’ya özel olarak duyurulan Metal Gear Solid 5 temalı PS4’ler Avrupa’ya geliyor!

Sony bugün daha erken saatlerde Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain temalı metalik kırmızı bir PS4 ve metalik gri bir DualShock 4 içeren Metal Gear Solid 5 temalı PS4 paketini Avrupa, Avustralya ve Yeni Zelanda için duyurdu. Daha önce Japonya için duyurulan bu paket bir çok Batı’lı oyuncunun hayallerini süslemeye başlamış ve Japon’lara kötü kötü bakmaya başlamıştı. Sony de bunu fark etmiş olacak ki bu güzel paketi biz Batı’lı oyuncuların da beğenisine sunacak. Bu paket ayrıca Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain‘in de bir kopyasını içinde barındıracak.

Fakat Sony bununla yetiniyor mu? Tabii ki de yetinmiyor! “Ben kırmızı sevmem, klasik versiyonu iyidir” diyenlerdenseniz Sony sizi de düşündü ve yine Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain‘i içinde barındıran klasik bir paket duyurdu.

Her iki paketteki PS4’ün de 500GB olduğunu hatırlatalım. Yani iki paket arasındaki tek fark birinin kırmızı renk olması (tabii her türlü daha iyi o ayrı).

İki paket de Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain ile aynı gün çıkış yapacak. Sony bu paketler hakkında bir fiyat ya da Amerika lokalizasyonu hakkında bir bilgi vermiş değil. Paketlerin görsellerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

mgs-5-ps4-bundle_1280.0 mgs-5-le-ps4-bundle_1280.0

teknoloji hattı
Etiketler:,
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları
Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri
Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir