mortal-kombat-x

Mortal Kombat X Bütün Platfromlara Geliyor

Tech Kafa 17 Mar 2015 Haberler  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Çocukluğumuzdan ve atari salonlarından tanıdığımız Mortal Kombat efsanesi neyse ki hiç son bulmuyor.

Çıktığı zamandan beri sevdiğimiz oyun için çıkan değişik platformlardaki oyunlarını senelerce oynadık, gerekirse fatality, brutality için parmaklarımıza kramp girene kadar uğraştık.

Şimdi ise Mortal Kombat uzun süreli bekleyişin ardından yeni oyunu ve yeni platform tercihi ile yeniden bizleri heyecanlandırıyor. 14 Nisan 2015 tarihi ile yayımlanacak olan yeni oyunu Mortal Kombat X ile bütün platformlarda yer alacak. Doğru duyduğunuz bütün platformlarda oynanabilecek. PC, Playstation 4 ve Xbox’un yanı sıra Android ve iOS mobil platformlarda da oynanabilecek.

Mortal Kombat X Bütün Platfromlara Geliyor

Günümüz itibari ile mobil cihazların da diğer oyun platformları kadar yoğun kullanıldığını düşürsek oyunu geliştiren firma olan NetherRealm Stüdyolarının çok akıllıca davrandığını söyleyebiliriz.

Dokunmatik mobil ekranlarında oyunun oynanışı diğer platformlara göre farklılık gösterse de, Mortal Kombat X bu platformlara da geldiği için oldukça seviniyoruz. Oyunda çok sayıda özel efektler ve güzel grafikler dikkat çekiyor. Ayrıca belirtelim ki diğer PC ve oyun konsollarında bulunan özel görsel efektler de mobil cihazlar için uyarlanmış durumda.

Mortal Kombat X için yayımlanan tanıtım videosunda ise serinin sevilen karakterleri olan Scorpion, Sub-Zero, Kitana ve Reptile gözükürken ilerleyen zamanlarda oyuna eklenecek olan karakter hakkında da minik bilgiler veriliyor. Bize de oyun çıkana kadar sabırla beklemek düşüyor.

Mortal Kombat X Sistem Gereksinimleri

Bonus: Mortal Kombat X tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

teknoloji hattı
Etiketler:, ,

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir