Mortal Kombat X Güncellemesi

Mortal Kombat X Güncellemesi Tam 15 GB!

Tech Kafa 18 Nis 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Mortal Kombat X uzun süredir birçok hayranı tarafından merakla beklenen bir oyundu ve sonunda PC’ye başarılı bir şekilde çıktı. NetherRealms tarafından PC plaformuna çıkartılan oyunda karşılaşılan performans sorunlarına yönelik olarak çıkartılan Mortal Kombat X güncellemesi ile birlikte bu sorunların tamamen giderileceği belirtiliyor.

Ancak Mortal Kombat X güncellemesi ile ilgili ufacık bir detay tüm oyun severleri şaşırtmaya yetiyor. Mortal Kombat X güncellemesi her ne kadar iyileşmeler içeriyor olsa da boyutu tam 15 GB.

Evet yanlış duymadınız. Uygulamanın performans sorunlarını çözmesi öngörülen Mortal Kombat X güncellemesi tam tamına 15 GB’lık bir indirmeyi kapsıyor. Adeta yeni bir oyun indirmek gibi değil mi?

İşin şakasını bir yana bırakırsak oyun birçok oyun severin uzun zamandır beklediği ve heyecanla oynamaya devam ettiği bir oyun. O yüzden de birçoğunuzun 15 GB’ı çok da sıkıntı yapacağını açıkçası düşünmüyoruz.

Mortal Kombat X Güncellemesi ile Gelenler

Mortal Kombat X güncellemesi ile birlikte gelen düzenlemeler içerisinde oyun grafik performansına artırmaya yönelik olarak Shader optimizasyonu ve aşırı yer kapladığı ifade edilen tekrar gösterim alanları ile ilgili değişiklikler bulunuyor.

Oyunu hala oynadıysanız Mortal Kombat X sistem gereksinimleri yazımızın ilginizi çekeceğini düşünüyorum. Güncelleme ve oyunun sistem gereksinimleri ile ilgili merak ettiğiniz her türlü soru hakkında yorum kısmından bizimle iletişime geçebileceğinizi unutmayın.

Herkese iyi oyunlar, bol dövüşler dileriz.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında
sinirsiz-can-hilesi-candy-crash
Candy crash sınırsız can ve sınırsız hamle hile
note-7-bomba
Gta 5 de note 7 bombası

“Mortal Kombat X Güncellemesi Tam 15 GB!” üzerine 2 yorum

  1. Burakcan Demir diyor ki:

    15 GB lik guncelleme mi olur allah aşkına 😀

  2. Burakcan Demir diyor ki:

    15 GB lik guncelleme mi olur allah aşkına 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir